Rezultatai

Lietuvos golbolo 2011/2020 čempionatų žaidėjų rezultatyvumas

Lietuvos golbolo 2011/2020 m. čempionatų Žaidėjų rezultatyvumas Vieta Vardas Klubas/Šalis Iš viso 1 Nerijus Montvydas Šaltinis 400 2 Mantas Panovas Šaltinis 307 3 Genrik Pavliukianec Šaltinis 303 4 Marius Zibolis Šaltinis 295 5 Justas Pažarauskas Šarūnas, Šaltinis 269 6 Mindaugas Suchovejus Šaltinis 205 7 Žydrūnas Šimkus Šaltinis 153 8 Alfredas Bystrickis Šarūnas 96 9 Deimantas Grincevičius Šarūnas 80 10 Paulius Kalvelis Perkūnas 76 11 Normantas Prušinskas Šarūnas, Šaltinis 74 12-13 Algirdas Montvydas Šaltinis 72 Karolis Levickis Šaltinis 72 14 Darius Pečiūra Šviesa, Šaltinis 67 15 Konrad Andrzejuk Start Bialystok, Podmoskovie 63 16 Yevheniy Tsyhanenko Ukraina 59 17-18 Artūras Jonikaitis Šaltinis 56 Rodion Zhyhalin Ukraina 56 19 Nerijus Vaičaitis Perkūnas 54 20 Arvydas Juchna Šaltinis 53 21 Aliaksei Karaviakou Baltarusija 52 22 Athanasios Chatzipantoy B.S.U. Pirsos, KLEIO THESSALONIKI 50 23 Denas Damskis Perkūnas 45 24 Aleksey Shipilov Podmoskovie 39 25 Anton Strelchyk Ukraina 37 26 Siargey Zhytnik Baltarusija, Start Bialystok 35 27 Tuncay Karakaya Turkija 34 28 Martynas Janulčikas Šarūnas 31 29-33 Andrej Konorev Šarūnas, Šaltinis 26 Baris Tosun Turkija 26 Egidijus Biknevičius Šaltinis 26 JAN BOŠEK Perun 26 Ruslan Kuzniatsou Baltarusija, Start Bialystok 26 34 Saulius Leonavičius Šaltinis 25 35 JOHN TURLOFF RGC HANSA 24 36 Julius Paplauskas Mes 23 37-38 Vasyl Oliinyk Ukraina 22 Vytautas Jurgionis Mes 22 39-41 Aurimas Žiška Šaltinis 21 Mindaugas Triušys Pamarys 21 Paweel Brodowicz Start Bialystok 21 42-44 EDUARD PAMBUKHCHIAN Moscow 19 Ernestas Kačiulis Šarūnas 19 Gintaras Daukšys Mes 19 45-49 Abdullah Aydogdu Turkija 18 Aleksas Konovas Šarūnas 18 DMITRY ELIN Moscow 18 OLEG BELOSHENKO Podmoskovie 18 Remigijus Zvilna Šarūnas 18 50-51 GRIGORII DOMBROVSKII Moscow 16 Nerijus Užusienis Šviesa 16 52 PAVEL ORBAN Moscow 15 53-57 Edgaras Sebežovas Mes 14 Fatmir Seremeti Švedija 14 Oksana Dobrovolskaja Okmasior 14 Tekin Okan Duzgun Turkija 14 Vytautas Balčiūnas Pamarys 14 58-63 GRIGORIOS TATSIS Keravnos 13 Nerijus Jasas Šarūnas 13 Recep Tan Turkija 13 Sercan Kaya Turkija 13 Sergei Niukharev Podmoskovie 13 Vitalii Palivoda Baltarusija, Start Bialystok 13 64-65 Aliaksandr Lukashevich Baltarusija 12 Uladzimir Kabylkin Baltarusija 12 66-68 Mikhail Matiukhin Podmoskovie 11 Rolandas Jarusevičius Šarūnas 11 Vitalii Haponenko Ukraina 11 69 Aliaksandr Dorda Baltarusija 10 70-73 Caner Keles […]

2020 m. Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas

Galutiniai rezultatai Vieta Komanda 1 Šaltinis-1 (Vilnius, Lietuva) 2 Perun (Čekija) 3 Šaltinis-2 (Vilnius, Lietuva) 4 Moscow-1 (Rusija) 5 Šaltinis-3 (Vilnius, Lietuva) 6 Podmoskovie (Rusija) 7 Moscow-2 (Rusija) 8 Keravnos (Atėnai, Graikija) I Etapas 2020.02.01 – 2020.02.02 (Vilnius) A Pogrupis Nr. Komanda 1 2 3 4 Taškai Skirtumas Vieta 1 Šaltinis-2 18:11 10:16 21:15 6 49:42 (+7) Ii 2 Šaltinis-3 11:18 12:7 13:8 6 36:33 (+3) iii 3 Perun 16:10 7:12 16:7 6 39:29 (+10) i 4 Moscow-2 15:21 8:13 7:16 0 30:50 (-20) IV Komandų rezultatyvumas Šaltinis-2 Nr. Þaidëjas Šaltinis-3 Perun Moscow-2 Moscow-1 Iš viso 1 Nerijus Montvydas 10 8 11 5 34 2 Artûras Jonikaitis 4 – 1 1 6 7 Normantas Prušinskas 1 – 4 1 6 8 Marius Zibolis 1 2 5 10 18 Šaltinis-3 Nr. Þaidëjas Šaltinis-2 Perun Moscow-2 Podmoskovie Iš viso 1 Algirdas Montvydas – – – – 0 4 Giedrius Stoškus – – – – 0 5 Aurimas Žiška – – – – 0 7 Genrik Pavliukianec 4 6 8 8 26 8 Egidijus Biknevièius – – – 2 2 9 Mindaugas Suchovejus 7 6 5 4 22 Perun Nr. Þaidëjas Šaltinis-2 Šaltinis-3 Moscow-2 Šaltinis-1 Iš viso 1 Tomas Jirout 3 2 1 – 6 4 Josef Sarkany 3 – 4 – 7 6 Petr Schweiner – – – – 0 9 Jan Bošek 10 5 11 – 26 Moscow-2 Nr. Þaidëjas Šaltinis-2 Šaltinis-3 Perun Keravnos Iš viso 5 Eduard Pambukhchian 3 4 4 8 19 7 Iurii Pambukhchian 1 1 1 7 10 8 Pavel Orban 10 2 – 15 B Pogrupis Nr. Komanda 1 2 3 4 Taškai Skirtumas Vieta 1 Šaltinis-1 10:5 12:2 11:1 9 33:8 (+25) i 2 Keravnos 5:10 8:12 9:14 0 22:36 (-14) IV 3 Moscow-1 2:12 12:8 12:8 6 26:28 (-2) ii 4 Podmoskovie 1:11 14:9 8:12 3 23:32 (-9) Iii Komandų rezultatyvumas Šaltinis-1 Nr. Žaidėjas Keravnos Moscow-1 Podmoskovie Perun Iš viso 3 Justas Pažarauskas 6 3 5 4 18 5 Mantas Brazauskis – – 1 – 1 6 Mantas Panovas 3 8 5 6 22 Keravnos Nr. Þaidëjas Šaltinis-1 Moscow-1 Podmoskovie Moscow-2 Iš viso 1 […]

Pajulahti games 2020

Galutiniai rezultatai Vieta Komanda 1. Suomija (mėlyna) 2. Turkija 3. Lietuva 4. JAV (balta) 5. JAV (mėlyna) 6. D. britanija 7. Suomija (balta) 8. Ispanija 9. Rumunija 10. Belgija Rungtynės dėl vietų Sekmadienis, 19.01.2020 Laikas Komandos Rezultatas 9.00 Dėl 9-10 vietų (Belgija – Rumunija 4:5 (2:4) 10.00 Dėl 7-8 vietų (Ispanija – Suomija (balta)) 5:6 (4:3) 11.00 dėl 5-6 vietų (D. britanija – JAV (Mėlyna)) 7:8 (1:1) 12.00 Dėl 3-4 vietų (JAV (balta) – Lietuva) 5:9 (3:2) 13.00 Dėl 1-2 vietų (Suomija (mėlyna) – Turkija) 7:4 (3:2) A Pogrupis Vieta Komanda Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Skirtumas Taškai 1 Suomija (mėlyna) 4 0 0 41:21 (+20) 12 2 JAV (balta) 3 0 1 34:14 (+20) 9 3 D. britanija 1 1 2 27:32 (-5) 4 4 Ispanija 1 1 2 28:44 (-16) 4 5 Belgija 0 0 4 12:32 (-20) 0 Penktadienis, 17.01.2020 Laikas Komandos Rezultatas 10.00 Suomija (mėlyna) – D. britanija 9:5 (4:2) 12.00 Ispanija – JAV (balta) 1:11 (1:6) 14.00 Belgija – Suomija (mėlyna) 3:9 (3:3) 16.00 D. britanija – Ispanija 12:12 (4:8) 18.00 JAV )balta) – Belgija 9:1 (5:0) Šeštadienis, 18.01.2020 Laikas Komandos Rezultatas 11.00 Ispanija – Suomija (mėlyna) 7:15 (3:8) 13.00 JAV (balta) – D. britanija 8:4 (3:2) 15.00 Belgija – Ispanija 5:8 (5:5) 17.00 Suomija (mėlyna) – JAV (balta) 8:6 (1:4) 19.00 D. britanija – Belgija 6:3 (2:1) Komandų rezultatyvumas Belgija Nr. Žaidėjas Suomija (M) JAV (B) Ispanija D. britanija Rumunija Iš viso 1 Arne Vanhove 2 2 2 Wassime Amnir 1 1 2 3 Bruno Vanhove 1 1 2 5 Klison Mapreni 0 6 Tom Vanhove 1 2 1 3 7 7 Glenn Van Thournout 1 1 2 8 Rob Eijssen 1 1 9 Thijs Dewilde 0 JAV (balta) Nr. Žaidėjas Ispanija Belgija D. britanija Suomija (M) Lietuva Iš viso 2 Tyler Merren 2 2 2 1 1 8 3 Josh Welborn 2 3 1 2 8 6 Calahan Young 4 1 1 2 2 10 8 Cody Carmicle 3 3 5 2 13 Ispanija Nr. Žaidėjas JAV (B) D. britanija Suomija (M) Belgija Suomija (B) Iš viso 1 Alvaro Rubio 1 1 4 Felix Vargas […]

2019 m. Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas

Galutiniai rezultatai Komanda Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Santykis Taškai Vieta ŠALTINIS-I 8 8 0 0 88:24 24 I ŠALTINIS-III 8 5 0 3 103:76 15 II ŠALTINIS II 8 4 0 4 63:79 12 III ŠALTINIS IV 8 3 0 5 98:119 9 IV KLEIO 5 1 0 4 52:83 3 V RGC HANSA 5 0 0 5 37:80 0 VI 2019.04.06-07 (Vilnius) Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Taškai Santykis Vieta 1 ŠALTINIS-I 11:13 11:13 12:23 11:63 11:13 15 56:11 I 2 ŠALTINIS-II 1:110 10:03 11:13 0:100 2:120 6 24:34 IV 3 RGC HANSA 1:110 0:100 17:240 7:170 12:180 0 37:80 VI 4 KLEIO 2:120 1:110 24:173 11:190 14:240 3 52:83 V 5 ŠALTINIS-III 6:110 10:03 17:73 19:113 17:103 12 69:39 II 6 ŠALTINIS-IV 1:110 12:23 18:123 24:143 10:170 9 65:56 III RGC HANSA Vokietija) Nr. Komanda ŠAL-I ŠAL-II ŠAL-III ŠAL-IV KLEIO IŠ VISO 3 JOHN TURLOFF – – 4 9 11 24 4 CHARLOTTE KAERCHER – – 1 – – 1 5 STAN SPERLICH – – 1 2 1 4 6 ERNST KROISL 1 – 1 – 5 7 8 MICHELLE TIEDE – – – 1 – 1 KLEIO THESSALONIKI (Graikija) Nr. Komanda ŠAL-I ŠAL-II ŠAL-III ŠAL-IV HANSA IŠ VISO 1 ELEFTHERIOS LIAKOS – – – – 1 1 2 VASILIKI AGO – 1 – – 1 2 3 JULIETA MPOUSI – – – – – – 4 ENEA SPAILLARI – – – – – – 5 GEORGIOS PAVLOUDIS – – 2 1 5 8 9 ATHANASIOS CHATZIPANTOU 2 – 9 13 16 40 ŠALTINIS-I Nr. Komanda HANSA ŠAL-II ŠAL-III ŠAL-IV KLEIO IŠ VISO 4 GENRIK PAVLIUKIANEC 3 6 8 8 6 31 7 ANDREJ KONOREV 1 – – – – 1 8 EGIDIJUS BIKNEVIČIUS 3 3 2 2 2 12 9 MINDAUGAS SUCHOVEJUS 4 2 1 1 4 12 ŠALTINIS-II Nr. Komanda ŠAL-I HANSA ŠAL-III ŠAL-IV KLEIO IŠ VISO 3 JUSTAS PAŽARAUSKAS 1 4 – – 4 9 5 GIEDRIUS STOŠKUS – – – – – – 6 MANTAS PANOVAS – 6 – 2 6 14 7 RIMVYDAS JANKAUSKAS – – – – – – […]

2019 m. Tarptautinis Trakų golbolo turnyras

Galutiniai rezultatai 2019.02.28 – 2019.03.03 Vieta Moterys Jaunimas Vyrai 1 D. Britanija Pietų korėja Lietuva 2 Ukraina-1 Švedija Izraelis 3 Ukraina-2 D. Britanija Belgija-1 4 Vokietija Lietuva Belgija-2 5 Latvija Vyrai Komanda 1 2 3 4 Taškai Santykis Vieta Belgija-1 4:80 9:63 10:83 6 23:22 2 Lietuva 8:43 11:83 7:80 6 26:20 1 Izraelis 6:90 8:110 9:53 3 23:25 3 Belgija-2 8:100 8:73 5:90 3 21:26 4 Komandos rezultatas Pusfinalis 1:Lietuva – Belgija-2 9:3 Pusfinalis 2:Belgija-1 – Izraelis 6:11 Dėl 3-ios vietos:Belgija-2 – Belgija-1 12:17 Dėl 1-os vietos:Lietuva – Izraelis 9:5 Lietuva Nr. Komanda Belgija-1 Belgija-2 Izraelis Belgija-2 Izraelis Iš viso 1 Nerijus Montvydas 2 – 2 – 1 5 2 Artūras Jonikaitis 2 – – – – 2 3 Justas Pažarauskas 4 5 6 5 2 22 5 Mantas Brazauskis – – – – – – 8 Marius Zibolis – – 3 4 5 12 9 Mindaugas Suchovejus – 1 – – 1 2 Belgija-1 Nr. Komanda Lietuva Belgija-2 Izraelis Izraelis Belgija-2 Iš viso 7 Glenn Van thournout 2 1 1 2 8 14 3 Bruno Vanhove 2 4 7 3 2 18 2 Elson Curaj – – – – – – 6 Tom Vanhove – 5 1 1 7 14 Belgija-2 Nr. Komanda Belgija-1 Lietuva Izraelis Lietuva Belgija-1 Iš viso 5 Klison Mapreni 6 6 4 2 6 24 1 Arne Vanhove – – – – 1 1 8 Rob Eijssen 1 2 1 1 5 10 9 Thijs Dewilde 1 – – – – 1 Izraelis Nr. Komanda Belgija-1 Belgija-2 Lietuva Belgija-1 Lietuva Iš viso 1 Michael Ruzin 2 – – 2 2 6 2 Osama Abo afash – – – – – – 6 Niv Ben Iche – 1 – – – 1 7 Mahmoud Mahajna 2 8 8 9 3 30 8 Tayachew Wondemeneh – – – – – – 9 Or Ben David 2 – – – – 2 Moterys Komanda 1 2 3 4 Taškai Santykis Vieta Ukraina-1 2:30 6:43 10:23 6 18:9 1 Vokietija 3:23 6:70 1:03 6 10:9 3 D. Britanija 4:60 7:63 11:63 6 22:18 2 Ukraina-2 2:100 0:10 6:110 […]

2018 m. Tarptautinis Trakų golbolo turnyras

2018.10.26 2018.10.28 Galutiniai rezultatai Vyrai Vieta Komanda 1. Ukraina-2 2. Lietuva-2 3. Ukraina-1 4. Lietuva-1 5. Moldova Jaunimas Vieta Komanda 1. Hess (Vokietija) 2. Lietuva 3. Latvija Rungtynės dėl vietų Komandos Rezultatas Vyrų pusfinalis 1:Ukraina-1 – Ukraina-2 2:5 Vyrų pusfinalis 2:Lietuva-1 – Lietuva-2 8:12 Jaunimo pusfinalis 2:Lietuva – Latvija 18:8 Dėl vyrų 3 vietos:Ukraina-1 – Lietuva-1 7:5 Dėl jaunimo 3 vietos:Hess – Lietuva 12:2 Dėl vyrų 1 vietos:Ukraina-2 – Lietuva-2 9:8 Vyrai Nr. Komanda 1 2 3 4 5 Taškai Skirtumas Vieta 1 Moldova 0:10 2:12 0:10 1:11 0 3:43 (-40) V 2 Ukraina-1 10:0 3:11 13:7 9:8 9 35:25 (+10) I 3 Lietuva-2 12:2 11:3 10:10 8:13 7 41:28 (+13) II 4 Lietuva-1 10:0 7:13 10:10 14:8 7 41:31 (+10) III 5 Ukraina-2 11:1 8:9 13:8 8:14 6 40:28 (+12) IV Komandų rezultatyvumas Lietuva-1 Nr. Žaidėjas Lietuva-2 Moldova Ukraina-1 Ukraina-2 Lietuva-2 Ukraina-1 Iš viso 1 Nerijus Montvydas 8 6 2 9 6 5 36 5 Mantas Brazauskis – 1 – – 1 – 2 6 Mantas Panovas 2 3 5 5 1 – 16 Lietuva-2 Nr. Žaidėjas Lietuva-1 Moldova Ukraina-1 Ukraina-2 Lietuva-1 Ukraina-2 Iš viso 2 Artūras Jonikaitis – 1 – 2 3 – 6 3 Justas Pažarauskas 3 5 5 2 6 5 26 8 Marius Zibolis 7 6 6 4 3 3 29 Moldova Nr. Žaidėjas Lietuva-1 Lietuva-2 Ukraina-1 Ukraina-2 Iš viso 2 EvghenI Iagudin – 1 – – 1 3 Alexei Potapov – – – 1 1 4 Oleg Veatchin – 1 – – 1 5 Iuri CiornII – – – – 0 Ukraina-1 Nr. Žaidėjas Lietuva-1 Lietuva-2 Moldova Ukraina-2 Ukraina-2 Lietuva-1 Iš viso 1 Vasyl OlIInyk 4 1 5 5 1 4 20 3 Fedir Sydorenko 1 – – 2 – – 3 4 Yevheniy Tsyhanenko 8 2 4 1 1 3 19 7 Oleksandr Toporkov 1 – 1 1 – – 2 Ukraina-2 Nr. Žaidėjas Lietuva-1 Lietuva-2 Moldova Ukraina-1 Ukraina-1 Lietuva-2 Iš viso 2 Anton Strelchuk 1 5 2 1 2 3 14 5 Rodion Zhyhalin 2 6 5 3 2 2 20 8 VitalII Haponenko 5 2 4 4 1 4 20 9 […]

2018 m. Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas

2018 metų Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas Galutiniai rezultatai Vieta Komanda 1 ŠALTINIS-I 2 ŠALTINIS-II 3 PODMOSKOVIE-I 4 PODMOSKOVIE-II 5 BSC PRAGUE 6 ŠALTINIS-III 7 ŠARŪNAS-I 8 ŠARŪNAS-II A lyga Komanda Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Santykis Taškai Vieta ŠALTINIS-I 6 5 0 1 60:24(+36) 15 I ŠALTINIS-II 6 5 0 1 73:39(+34) 15 II PODMOSKOVIE-I 6 2 0 4 57:73(-24) 6 III PODMOSKOVIE-II 3 0 0 3 20:44(-24) 0 IV BSC PRAGUE 3 0 0 3 12:42(-30) 0 V B lyga Komanda Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Santykis Taškai Vieta ŠALTINIS-III 8 7 0 1 102:57(+45) 21 I ŠARŪNAS-I 8 3 1 4 98:109(-11) 10 II ŠARŪNAS-II 8 1 1 6 82:126(-44) 4 III I etapas 2018.02.17-18 A lyga Komanda 1 2 3 4 Taškai Santykis Vieta ŠALTINIS-I 12:23 12:23 5:80 6 29:12 II PODMOSKOVIE 2:120 17:73 9:160 3 28:35 III BSC PRAGUE 2:120 7:170 3:130 0 12:42 IV ŠALTINIS-II 8:53 16:93 13:33 9 37:17 I ŠALTINIS-I Nr. Komanda ŠALTINIS-II PODMOSKOVIE BSC PRAGUE Iš viso 3 JUSTAS PAŽARAUSKAS 2 2 5 9 5 MANTAS BRAZAUSKIS 0 0 0 0 6 MANTAS PANOVAS 2 7 3 12 9 MINDAUGAS SUCHOVEJUS 1 3 4 8 ŠALTINIS-II Nr. Komanda ŠALTINIS-I PODMOSKOVIE BSC PRAGUE Iš viso 1 Nerijus Montvydas 7 8 5 20 2 ARTŪRAS JONIKAITIS 0 0 2 2 4 ŽYDRŪNAS ŠIMKUS 1 2 0 3 8 MARIUS ZIBOLIS 0 6 6 12 PODMOSKOVIE Nr. Komanda ŠALTINIS-I ŠALTINIS-II BSC PRAGUE Iš viso 1 Alexei Shipilov 1 4 8 13 5 K. ANDRZEJUK 1 3 5 9 7 Michael Matjuhin 0 2 4 6 BSC PRAGUE Nr. Komanda ŠALTINIS-I ŠALTINIS-II PODMOSKOVIE Iš viso 5 T.MYSLIVECEK 0 0 1 1 4 J.NOVAK 0 0 0 0 9 K.SUCHOCKI 0 0 0 0 1 M.LUBCZYK 1 3 4 8 2 D.HORTECKI 1 0 2 3 B lyga Komanda Sužaista Pergalės Santykis Taškai Vieta ŠALTINIS-III 4 3 53:48 9 I Šarūnas-1 4 2 56:49 6 II Šarūnas-2 4 1 45:67 3 III I ratas Komanda 1 2 3 Taškai Santykis Vieta ŠALTINIS-III 19:93 17:73 6 36:16 I Šarūnas-1 9:190 18:210 0 27:40 III Šarūnas-2 7:170 21:183 3 28:35 II […]

2017 m. Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas

2017 m. Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas Galutiniai rezultatai Vieta Komanda 1 ŠALTINIS-I 2 ŠALTINIS-II 3-4 UKRAINA-I 3-4 TURKIJA RAUDONA 5-6 TURKIJA BALTA 5-6 UKRAINA-II 7 ŠALTINIS-IV 8 ŠARŪNAS 9 ŠALTINIS-III 10 ATŽALYNAS A lyga Komanda Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Santykis Taškai Vieta ŠALTINIS-I 9 8 0 1 78:46 24 I ŠALTINIS-II 9 5 1 3 87:68 16 II UKRAINA-I 9 4 0 5 70:61 12 III-IV TURKIJA RAUDONA 9 4 0 5 66:87 12 III-IV TURKIJA BALTA 9 2 1 6 60:74 7 V-VI UKRAINA-II 5 1 0 4 35:58 3 V-VI B lyga KOMANDA 1 2 3 4 TAŠKAI SANTYKIS VIETA ŠALTINIS-III 6:160 12:63 5:150 3 23:37 III ŠARŪNAS 16:63 16:63 4:140 6 36:26 II ATŽALYNAS 6:120 6:160 8:180 0 20:46 IV ŠALTINIS-IV 15:53 14:43 18:83 9 47:17 I I etapas 2017.04.22-23 A lyga Komanda 1 2 3 4 5 TAŠKAI SANTYKIS VIETA UKRAINA-I 4:8 0 7:0 3 9:10 0 8:15 0 3 28:33 IV ŠALTINIS-I 8:4 3 7:6 3 10:3 3 12:10 3 12 37:23 I TURKIJA BALTA 0:7 0 6:7 0 7:10 0 6:7 0 0 19:31 V TURKIJA RAUDONA 10:9 3 3:10 0 10:7 3 8:7 3 9 31:33 II ŠALTINIS-II 15:8 3 10:12 0 7:6 3 7:8 0 6 39:34 III ŠALTINIS-I Nr. Komanda ŠALTINIS II UKRAINA-I TURKIJA BALTA TURKIJA RAUDONA Iš viso 3 Justas Pažarauskas 8 4 5 7 24 5 Mantas Brazauskis 0 0 0 0 0 9 Mindaugas Suchovejus 4 4 2 3 13 ŠALTINIS-II Nr. Komanda ŠALTINIS I UKRAINA-I TURKIJA BALTA TURKIJA RAUDONA Iš viso 1 Nerijus Montvydas 2 2 0 5 9 2 Artūras Jonikaitis 0 0 0 0 0 6 Mantas Panovas 6 8 5 2 21 8 Marius Zibolis 2 5 2 0 9 UKRAINA-I Nr. Komanda ŠALTINIS I ŠALTINIS II TURKIJA BALTA TURKIJA RAUDONA Iš viso 1 V.OLIINYK 0 3 0 0 3 2 A.STRELCHYK 1 3 0 1 1 3 V.HAPONENKO 0 0 0 1 1 4 Y.TSYHANENKO 2 1 5 5 13 5 R. ZHYHALIN 1 1 2 2 6 7 O.TOPORKOV 0 0 0 0 0 TURKIJA BALTA Nr. Komanda ŠALTINIS I ŠALTINIS II […]

2017 m. Tarptautinis Trakų golbolo turnyras

2017.06.02 – 2017.06.04 Galutiniai rezultatai Vieta Komanda 1. Lietuva 2. Švedija 3. Japonija 4. Napaja (Suomija) 5. JAV 6. Australija Rungtynės dėl vietų Komandos Rezultatas Pusfinalis 1:Lietuva – Japonija 15:8 Pusfinalis 2:Švedija – Napaja 14:4 Dėl 5-os vietos:JAV – Australija 15:5 Dėl 3-ios vietos:Japonija – Napaja 15:6 Dėl 1-os vietos:Lietuva – Švedija 10:9 Rungtynių rezultatai NR. Komanda 1 2 3 4 5 6 Taškai Skirtumas Vieta 1 Australija 7:10 5:15 12:11 6:7 13:14 3 43:57 (-14) VI 2 Japonija 10:7 6:9 7:8 11:14 11:6 6 45:44 (+1) IV 3 Lietuva 15:5 9:6 17:8 17:12 6:3 15 64:34 (+30) I 4 Napaja 11:12 8:7 8:17 7:9 15:14 6 49:59 (-10) III 5 Švedija 7:6 14:11 12:17 9:7 12:7 12 54:48 (+6) II 6 JAV 14:13 6:11 3:6 14:15 7:12 3 44:57 (-13) V Komandų rezultatyvumas Australija Nr. Žaidėjas Japonija Lietuva Napaja Švedija JAV JAV Iš viso 3 MICHAEL SHEPPARD 1 1 1 – 2 1 6 5 JON HORSBURGH 4 4 11 5 11 4 39 6 SAM BYRNE 1 – – 1 – – 2 7 SEAN BROWN – – – – – – 0 8 DAN MORRISH – – – – – – 0 Japonija Nr. Žaidėjas Australija Lietuva Napaja Švedija JAV Lietuva Napaja Iš viso 3 MASATOSHIITO – 3 2 8 6 6 11 36 9 YUTA KAWASHIMA – – – – 1 – 2 3 6 MAKI TSUJIMURA 3 3 2 2 4 1 2 17 8 KAZUYA KANEKO 7 – 3 1 – 1 – 12 2 SHIMPEI SOGA – – – – – – – 0 Napaja Nr. Žaidėjas Australija Japonija Lietuva Švedija JAV Švedija Japonija Iš viso 5 PETRI POSIO 2 2 3 2 5 3 2 19 6 TONI ALENIUS 3 – 1 – 1 1 – 6 7 JANI VESALAINEN 6 3 4 3 8 – 2 26 8 MIIKA HONKANEN – 3 – 2 1 – 2 8 Švedija Nr. Žaidėjas Australija Japonija Lietuva Napaja JAV Napaja Lietuva Iš viso 1 FATMIR SEREMETI 1 8 5 5 3 6 6 34 3 STEFAN GAHNE – – – – – – – […]

Paremkite mus

Mūsų remėjai ir draugai