Lietuvos golbolo 2011/2020 čempionatų žaidėjų rezultatyvumas

Lietuvos golbolo 2011/2020 čempionatų žaidėjų rezultatyvumas

Spread the love

Lietuvos golbolo 2011/2020 m. čempionatų
Žaidėjų rezultatyvumas

Vieta Vardas Klubas/Šalis Iš viso
1 Nerijus Montvydas Šaltinis 400
2 Mantas Panovas Šaltinis 307
3 Genrik Pavliukianec Šaltinis 303
4 Marius Zibolis Šaltinis 295
5 Justas Pažarauskas Šarūnas, Šaltinis 269
6 Mindaugas Suchovejus Šaltinis 205
7 Žydrūnas Šimkus Šaltinis 153
8 Alfredas Bystrickis Šarūnas 96
9 Deimantas Grincevičius Šarūnas 80
10 Paulius Kalvelis Perkūnas 76
11 Normantas Prušinskas Šarūnas, Šaltinis 74
12-13 Algirdas Montvydas Šaltinis 72
Karolis Levickis Šaltinis 72
14 Darius Pečiūra Šviesa, Šaltinis 67
15 Konrad Andrzejuk Start Bialystok, Podmoskovie 63
16 Yevheniy Tsyhanenko Ukraina 59
17-18 Artūras Jonikaitis Šaltinis 56
Rodion Zhyhalin Ukraina 56
19 Nerijus Vaičaitis Perkūnas 54
20 Arvydas Juchna Šaltinis 53
21 Aliaksei Karaviakou Baltarusija 52
22 Athanasios Chatzipantoy B.S.U. Pirsos, KLEIO THESSALONIKI 50
23 Denas Damskis Perkūnas 45
24 Aleksey Shipilov Podmoskovie 39
25 Anton Strelchyk Ukraina 37
26 Siargey Zhytnik Baltarusija, Start Bialystok 35
27 Tuncay Karakaya Turkija 34
28 Martynas Janulčikas Šarūnas 31
29-33 Andrej Konorev Šarūnas, Šaltinis 26
Baris Tosun Turkija 26
Egidijus Biknevičius Šaltinis 26
JAN BOŠEK Perun 26
Ruslan Kuzniatsou Baltarusija, Start Bialystok 26
34 Saulius Leonavičius Šaltinis 25
35 JOHN TURLOFF RGC HANSA 24
36 Julius Paplauskas Mes 23
37-38 Vasyl Oliinyk Ukraina 22
Vytautas Jurgionis Mes 22
39-41 Aurimas Žiška Šaltinis 21
Mindaugas Triušys Pamarys 21
Paweel Brodowicz Start Bialystok 21
42-44 EDUARD PAMBUKHCHIAN Moscow 19
Ernestas Kačiulis Šarūnas 19
Gintaras Daukšys Mes 19
45-49 Abdullah Aydogdu Turkija 18
Aleksas Konovas Šarūnas 18
DMITRY ELIN Moscow 18
OLEG BELOSHENKO Podmoskovie 18
Remigijus Zvilna Šarūnas 18
50-51 GRIGORII DOMBROVSKII Moscow 16
Nerijus Užusienis Šviesa 16
52 PAVEL ORBAN Moscow 15
53-57 Edgaras Sebežovas Mes 14
Fatmir Seremeti Švedija 14
Oksana Dobrovolskaja Okmasior 14
Tekin Okan Duzgun Turkija 14
Vytautas Balčiūnas Pamarys 14
58-63 GRIGORIOS TATSIS Keravnos 13
Nerijus Jasas Šarūnas 13
Recep Tan Turkija 13
Sercan Kaya Turkija 13
Sergei Niukharev Podmoskovie 13
Vitalii Palivoda Baltarusija, Start Bialystok 13
64-65 Aliaksandr Lukashevich Baltarusija 12
Uladzimir Kabylkin Baltarusija 12
66-68 Mikhail Matiukhin Podmoskovie 11
Rolandas Jarusevičius Šarūnas 11
Vitalii Haponenko Ukraina 11
69 Aliaksandr Dorda Baltarusija 10
70-73 Caner Keles Turkija 10
Edgaras Vaišys Šviesa 10
IURII PAMBUKHCHIAN Moscow 10
Ramūnas Kievinas Šarūnas 10
74-76 Arūnas Pažarauskas Šaltinis 9
Donatas Kelertas Perkūnas 9
Oreta Strazdauskaitė Okmasior 9
77-81 Akiaksei Karaviakou Start Bialystok 8
Gediminas Jonikaitis Šaltinis 8
GEORGIOS PAVLOUDIS KLEIO THESSALONIKI 8
Marcin Lubczyk BSC Prague 8
Peter Weichel FIFH Malmo 8
82-87 ADRIANO MPEZIANI Keravnos 7
Antanas Preibys Pamarys 7
ERNST KROISL RGC HANSA 7
Henrikas Stukas Šaltinis 7
JOSEF SARKANY Perun 7
Mantas Antropikas Šaltinis 7
88-92 DIMITRIOS PALI ALEXIS Keravnos 6
Frederik Klarsko Bauch FIFH Malmo 6
Giedrius Stoškus Šaltinis 6
Stanislovas Blyža Pamarys 6
TOMAS JIROUT Perun 6
93-95 Gintaras Danielius Mes 5
Gustav Koch Rasmussen FIFH Malmo 5
Jimmy Bjorkstrand Švedija 5
96-103 Alexander Tsurkov Podmoskovie 4
Aurimas Paplauskas Mes 4
Bronislavas Gintalas Pamarys 4
Mantas Brazauskis Šaltinis 4
Mantas Našlenis Šarūnas 4
SERGEI KHOMIAKOV Moscow 4
STAN SPERLICH RGC HANSA 4
Vitalijus Triberžis Šarūnas 4
104-107 Artyom Matsnev Podmoskovie 3
Damian Hortecki BSC Prague 3
Gintaras Brazdeikis Šarūnas 3
Stefan Gahne FIFH Malmo, Švedija 3
108-117 Aliaksandr Klachkou Baltarusija 2
IOANNIS SKOURMPOUTIS Keravnos 2
Josif Prokop Šaltinis 2
Maria Tzala B.S.U. Pirsos 2
Marija Skripkaitytė Okmasior 2
Mateo Kazatziou B.S.U. Pirsos 2
Oguzan Yilmaz Turkija 2
Oleksandr Toporkov Ukraina 2
Tomas Barbuška Šviesa 2
VASILIKI AGO KLEIO THESSALONIKI, B.S.U. Pirsos 2
118-125 Alexandros Gkasimpagiazidis B.S.U. Pirsos 1
CHARLOTTE KAERCHER RGC HANSA 1
Dainius Masėnas Šviesa 1
Ekren Gundogdu Turkija 1
ELEFTHERIOS LIAKOS KLEIO THESSALONIKI 1
MICHELLE TIEDE RGC HANSA 1
Tomáš Mysliveček BSC Prague 1
Vilmantas Balčikonis Šviesa 1
126-146 Andrius Garipovas Perkūnas 0
Arijus Kalinauskas Šarūnas 0
David Lara Leven Švedija 0
Deivydas Petronis Šarūnas 0
DMITRII VIAZOVOV Podmoskovie 0
Donatas Samajauskas Mes 0
ELENI CHALKIADAKI Keravnos 0
Enea Kostas Spailari B.S.U. Pirsos, KLEIO THESSALONIKI 0
Fedir Sydorenko Ukraina 0
Jan Novak BSC Prague 0
JULIETA MPOUSI KLEIO THESSALONIKI 0
Krzysztof Suchocki BSC Prague 0
Linas Balsys Šarūnas 0
Mikael Akenberg Švedija 0
Mindaugas Vadeika Pamarys 0
PETR SCHWEINER Perun 0
Piotr Lawnichak Švedija 0
RIMVYDAS JANKAUSKAS Šaltinis 0
Sigita Kučinskaitė Okmasior 0
Vygantas Mockūnas Šarūnas 0

Paremkite mus

Mūsų remėjai ir draugai