Varžybos

Lietuvos golbolo 2011/2020 čempionatų žaidėjų rezultatyvumas

Lietuvos golbolo 2011/2020 m. čempionatų Žaidėjų rezultatyvumas Vieta Vardas Klubas/Šalis Iš viso 1 Nerijus Montvydas Šaltinis 400 2 Mantas Panovas Šaltinis 307 3 Genrik Pavliukianec Šaltinis 303 4 Marius Zibolis Šaltinis 295 5 Justas Pažarauskas Šarūnas, Šaltinis 269 6 Mindaugas Suchovejus Šaltinis 205 7 Žydrūnas Šimkus Šaltinis 153 8 Alfredas Bystrickis Šarūnas 96 9 Deimantas Grincevičius Šarūnas 80 10 Paulius Kalvelis Perkūnas 76 11 Normantas Prušinskas Šarūnas, Šaltinis 74 12-13 Algirdas Montvydas Šaltinis 72 Karolis Levickis Šaltinis 72 14 Darius Pečiūra Šviesa, Šaltinis 67 15 Konrad Andrzejuk Start Bialystok, Podmoskovie 63 16 Yevheniy Tsyhanenko Ukraina 59 17-18 Artūras Jonikaitis Šaltinis 56 Rodion Zhyhalin Ukraina 56 19 Nerijus Vaičaitis Perkūnas 54 20 Arvydas Juchna Šaltinis 53 21 Aliaksei Karaviakou Baltarusija 52 22 Athanasios Chatzipantoy B.S.U. Pirsos, KLEIO THESSALONIKI 50 23 Denas Damskis Perkūnas 45 24 Aleksey Shipilov Podmoskovie 39 25 Anton Strelchyk Ukraina 37 26 Siargey Zhytnik Baltarusija, Start Bialystok 35 27 Tuncay Karakaya Turkija 34 28 Martynas Janulčikas Šarūnas 31 29-33 Andrej Konorev Šarūnas, Šaltinis 26 Baris Tosun Turkija 26 Egidijus Biknevičius Šaltinis 26 JAN BOŠEK Perun 26 Ruslan Kuzniatsou Baltarusija, Start Bialystok 26 34 Saulius Leonavičius Šaltinis 25 35 JOHN TURLOFF RGC HANSA 24 36 Julius Paplauskas Mes 23 37-38 Vasyl Oliinyk Ukraina 22 Vytautas Jurgionis Mes 22 39-41 Aurimas Žiška Šaltinis 21 Mindaugas Triušys Pamarys 21 Paweel Brodowicz Start Bialystok 21 42-44 EDUARD PAMBUKHCHIAN Moscow 19 Ernestas Kačiulis Šarūnas 19 Gintaras Daukšys Mes 19 45-49 Abdullah Aydogdu Turkija 18 Aleksas Konovas Šarūnas 18 DMITRY ELIN Moscow 18 OLEG BELOSHENKO Podmoskovie 18 Remigijus Zvilna Šarūnas 18 50-51 GRIGORII DOMBROVSKII Moscow 16 Nerijus Užusienis Šviesa 16 52 PAVEL ORBAN Moscow 15 53-57 Edgaras Sebežovas Mes 14 Fatmir Seremeti Švedija 14 Oksana Dobrovolskaja Okmasior 14 Tekin Okan Duzgun Turkija 14 Vytautas Balčiūnas Pamarys 14 58-63 GRIGORIOS TATSIS Keravnos 13 Nerijus Jasas Šarūnas 13 Recep Tan Turkija 13 Sercan Kaya Turkija 13 Sergei Niukharev Podmoskovie 13 Vitalii Palivoda Baltarusija, Start Bialystok 13 64-65 Aliaksandr Lukashevich Baltarusija 12 Uladzimir Kabylkin Baltarusija 12 66-68 Mikhail Matiukhin Podmoskovie 11 Rolandas Jarusevičius Šarūnas 11 Vitalii Haponenko Ukraina 11 69 Aliaksandr Dorda Baltarusija 10 70-73 Caner Keles […]

2020 m. Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas

Galutiniai rezultatai Vieta Komanda 1 Šaltinis-1 (Vilnius, Lietuva) 2 Perun (Čekija) 3 Šaltinis-2 (Vilnius, Lietuva) 4 Moscow-1 (Rusija) 5 Šaltinis-3 (Vilnius, Lietuva) 6 Podmoskovie (Rusija) 7 Moscow-2 (Rusija) 8 Keravnos (Atėnai, Graikija) I Etapas 2020.02.01 – 2020.02.02 (Vilnius) A Pogrupis Nr. Komanda 1 2 3 4 Taškai Skirtumas Vieta 1 Šaltinis-2 18:11 10:16 21:15 6 49:42 (+7) Ii 2 Šaltinis-3 11:18 12:7 13:8 6 36:33 (+3) iii 3 Perun 16:10 7:12 16:7 6 39:29 (+10) i 4 Moscow-2 15:21 8:13 7:16 0 30:50 (-20) IV Komandų rezultatyvumas Šaltinis-2 Nr. Þaidëjas Šaltinis-3 Perun Moscow-2 Moscow-1 Iš viso 1 Nerijus Montvydas 10 8 11 5 34 2 Artûras Jonikaitis 4 – 1 1 6 7 Normantas Prušinskas 1 – 4 1 6 8 Marius Zibolis 1 2 5 10 18 Šaltinis-3 Nr. Þaidëjas Šaltinis-2 Perun Moscow-2 Podmoskovie Iš viso 1 Algirdas Montvydas – – – – 0 4 Giedrius Stoškus – – – – 0 5 Aurimas Žiška – – – – 0 7 Genrik Pavliukianec 4 6 8 8 26 8 Egidijus Biknevièius – – – 2 2 9 Mindaugas Suchovejus 7 6 5 4 22 Perun Nr. Þaidëjas Šaltinis-2 Šaltinis-3 Moscow-2 Šaltinis-1 Iš viso 1 Tomas Jirout 3 2 1 – 6 4 Josef Sarkany 3 – 4 – 7 6 Petr Schweiner – – – – 0 9 Jan Bošek 10 5 11 – 26 Moscow-2 Nr. Þaidëjas Šaltinis-2 Šaltinis-3 Perun Keravnos Iš viso 5 Eduard Pambukhchian 3 4 4 8 19 7 Iurii Pambukhchian 1 1 1 7 10 8 Pavel Orban 10 2 – 15 B Pogrupis Nr. Komanda 1 2 3 4 Taškai Skirtumas Vieta 1 Šaltinis-1 10:5 12:2 11:1 9 33:8 (+25) i 2 Keravnos 5:10 8:12 9:14 0 22:36 (-14) IV 3 Moscow-1 2:12 12:8 12:8 6 26:28 (-2) ii 4 Podmoskovie 1:11 14:9 8:12 3 23:32 (-9) Iii Komandų rezultatyvumas Šaltinis-1 Nr. Žaidėjas Keravnos Moscow-1 Podmoskovie Perun Iš viso 3 Justas Pažarauskas 6 3 5 4 18 5 Mantas Brazauskis – – 1 – 1 6 Mantas Panovas 3 8 5 6 22 Keravnos Nr. Þaidëjas Šaltinis-1 Moscow-1 Podmoskovie Moscow-2 Iš viso 1 […]

Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (I etapas)

Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (I etapas) Data: 2020.02.01 – 2020.02.02 Vieta:Vilnius, Skroblų 3a, Sporto klubo „ŠALTINIS“ sporto kompleksas Pogrupis A: Šaltinis-2, Šaltinis-3, Perun, Moscow-2. Pogrupis B: Šaltinis-1, Keravnos, Moscow-1, Podmoskovie. Data: 2020 m. vasario 1 d. (šeštadienis) Laikas Pogrupis Komandos 10:00 A ŠALTINIS-2 – ŠALTINIS-3 11:00 A PERUN – MOSCOW-2 12:00 B ŠALTINIS-1 – KERAVNOS 13:00 B MOSCOW-1 – PODMOSKOVIE 14:00 A ŠALTINIS-3 – PERUN 15:00 A ŠALTINIS-2 – MOSCOW-2 16:00 B KERAVNOS – MOSCOW-1 17:00 B ŠALTINIS-1- PODMOSKOVIE 2020 m. vasario 2 d.(sekmadienis) Laikas Pogrupis Komandos 09:00 A MOSCOW-2 – ŠALTINIS-3 10:00 A PERUN – ŠALTINIS-2 11:00 B PODMOSKOVIE – KERAVNOS 12:00 B MOSCOW-1 – ŠALTINIS-1 13:00 Dėl 7-tos vietos I etape (A4:B4) 14:00 Dėl 5-tos vietos I etape (A3:B3) 15:00 Dėl 3-ios vietos I etape (A2:B2) 16:00 Dėl 1-os vietos I etape (A1:B1) Komandos Šaltinis-1 (Lietuva) Žaidėjas marškinėlių nr. Justas Pažarauskas 3 Mantas Brazauskis 5 Mantas Panovas 6 Treneris: Valdas Gecevičius Asistentė: Sandra Šalčiūtė Šaltinis-2 (Lietuva) Žaidėjas Marškinėlių nr. Nerijus Montvydas 1 Artūras Jonikaitis 2 Normantas Prušinskas 7 Marius Zibolis 8 Treneris: Valdas Gecevičius Asistentė: Sandra Šalčiūtė Šaltinis-3 (Lietuva) Žaidėjas Marškinėlių nr. Algirdas Montvydas 1 Giedrius Stoškus 4 Aurimas Žiška 5 Genrik Pavliukianec 7 Egidijus Biknevičius 8 Mindaugas Suchovejus 9 Treneris: Zenonas Bajarūnas Asistentė: Rasa Petravičiūtė Keravnos (Graikija) Žaidėjas Marškinėlių nr. Ioannis Skourmpoutis 1 Adriano Mpeziani 5 Dimitrios Palialexis 6 Eleni Chalkiadaki 7 Grigorios Tatsis 8 Trenerė: Christina Zampeta Podmoskovie (Rusija) Žaidėjas Marškinėlių nr. Oleg Beloshenko 2 Dmitrii Viazovov 4 Aleksey Shipilov 5 Konrad Andrzejuk 8 Treneris: Dmitrii Shipilov Asistentas: Konstantin Raznitsyn Perun (Čekija) Žaidėjas Marškinėlių nr. Tomaš Jirout 1 Josef Sarkány 4 Petr Schweiner 6 Jan Bošek 9 Trenerė: Tereza Kounovská Asistentas: Jiří Spousta Asistentas: Zdeněk Spousta P>Moscow-1 (rusija) Žaidėjas Marškinėlių nr. Grigorii Dombrovskii 2 Dmitry Elin 1 Sergei Khomiakov 6 Treneris: Grigorii Dombrovskii Moscow-2 (Rusija) Žaidėjas Marškinėlių nr. Pavel Orban 8 Iurii Pambukhchian 7 Eduard Pambukhchyian 5 Treneris: Grigorii Dombrovskii

Pajulahti games 2020

Galutiniai rezultatai Vieta Komanda 1. Suomija (mėlyna) 2. Turkija 3. Lietuva 4. JAV (balta) 5. JAV (mėlyna) 6. D. britanija 7. Suomija (balta) 8. Ispanija 9. Rumunija 10. Belgija Rungtynės dėl vietų Sekmadienis, 19.01.2020 Laikas Komandos Rezultatas 9.00 Dėl 9-10 vietų (Belgija – Rumunija 4:5 (2:4) 10.00 Dėl 7-8 vietų (Ispanija – Suomija (balta)) 5:6 (4:3) 11.00 dėl 5-6 vietų (D. britanija – JAV (Mėlyna)) 7:8 (1:1) 12.00 Dėl 3-4 vietų (JAV (balta) – Lietuva) 5:9 (3:2) 13.00 Dėl 1-2 vietų (Suomija (mėlyna) – Turkija) 7:4 (3:2) A Pogrupis Vieta Komanda Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Skirtumas Taškai 1 Suomija (mėlyna) 4 0 0 41:21 (+20) 12 2 JAV (balta) 3 0 1 34:14 (+20) 9 3 D. britanija 1 1 2 27:32 (-5) 4 4 Ispanija 1 1 2 28:44 (-16) 4 5 Belgija 0 0 4 12:32 (-20) 0 Penktadienis, 17.01.2020 Laikas Komandos Rezultatas 10.00 Suomija (mėlyna) – D. britanija 9:5 (4:2) 12.00 Ispanija – JAV (balta) 1:11 (1:6) 14.00 Belgija – Suomija (mėlyna) 3:9 (3:3) 16.00 D. britanija – Ispanija 12:12 (4:8) 18.00 JAV )balta) – Belgija 9:1 (5:0) Šeštadienis, 18.01.2020 Laikas Komandos Rezultatas 11.00 Ispanija – Suomija (mėlyna) 7:15 (3:8) 13.00 JAV (balta) – D. britanija 8:4 (3:2) 15.00 Belgija – Ispanija 5:8 (5:5) 17.00 Suomija (mėlyna) – JAV (balta) 8:6 (1:4) 19.00 D. britanija – Belgija 6:3 (2:1) Komandų rezultatyvumas Belgija Nr. Žaidėjas Suomija (M) JAV (B) Ispanija D. britanija Rumunija Iš viso 1 Arne Vanhove 2 2 2 Wassime Amnir 1 1 2 3 Bruno Vanhove 1 1 2 5 Klison Mapreni 0 6 Tom Vanhove 1 2 1 3 7 7 Glenn Van Thournout 1 1 2 8 Rob Eijssen 1 1 9 Thijs Dewilde 0 JAV (balta) Nr. Žaidėjas Ispanija Belgija D. britanija Suomija (M) Lietuva Iš viso 2 Tyler Merren 2 2 2 1 1 8 3 Josh Welborn 2 3 1 2 8 6 Calahan Young 4 1 1 2 2 10 8 Cody Carmicle 3 3 5 2 13 Ispanija Nr. Žaidėjas JAV (B) D. britanija Suomija (M) Belgija Suomija (B) Iš viso 1 Alvaro Rubio 1 1 4 Felix Vargas […]

2020 m. varžybų kalendorius

Data Varžybos Vieta 2020.01.17 – 2020.01.19 Tarptautinis turnyras Pajulahti games 2020 Lahti, Suomija 2020.02.01 – 2020.02.02 Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (I etapas) Vilnius, Lietuva 2020.02.21 – 2020.02.23 Europos golbolo super lygos 2019-2020 (Šiaurės diviziono) II etapas Malmė, Švedija 2020.05.21 – 2020.05.23Atšaukta Tarptautinis turnyras Malmo intercup 2020 Malmė, Švedija 2020.06.06 – 2020.06.07 Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (II etapas) Vilnius, Lietuva 2020.07.23 – 2020.07.25 Tarptautinis golbolo turnyras Vilniaus Vytauto didžiojo LIONS klubo taurė 2020 Vilnius, Lietuva 2020.11.05 – 2020.11.08 Tarptautinis Trakų golbolo turnyras Trakai, Lietuva 2020.12.16 – 2020.12.20 Europos golbolo super lygos 2019-2020 finalinis etapas Espoo, Suomija

Tarptautinis turnyras Pajulahti games 2020

Pajulahti games 2020 Pogrupis A: Belgija, JAV balta, Ispanija, D. britanija, Suomija mėlyna. Pogrupis B: Lietuva, Turkija, Suomija balta, Rumunija, JAV mėlyna. Tvarkaraštis Penktadienis 17, sausis 2020 Laikas Pogrupis Komandos 10:00 A Suomija mėlyna – D. britanija 11:00 B JAV mėlyna – Rumunija 12:00 A Ispanija – JAV balta 13:00 B Suomija balta – Turkija 14:00 A Belgija – Suomija mėlyna 15:00 B Rumunija – Lietuva 16:00 A D. britanija – Ispanija 17:00 B Turkija – JAV mėlyna 18:00 A JAV balta – Belgija 19:00 B Lietuva – Suomija balta Šeštadienis 18, sausis 2020 Laikas Pogrupis Komandos 10:00 B Turkija – Rumunija 11:00 A Ispanija – Suomija mėlyna 12:00 B Suomija balta – JAV mėlyna 13:00 A JAV balta – D. britanija 14:00 B Lietuva – Turkija 15:00 A Belgija – Ispanija 16:00 B Rumunija – Suomija balta 17:00 A Suomija mėlyna – JAV balta 18:00 B JAV mėlyna – Lietuva 19:00 A D. britanija – Belgija Sekmadienis 19, sausis 2020 Laikas Komandos 09:00 Dėl 9-10 vietų (A5–B5) 10:00 Dėl 7–8 vietų (A4–B4) 11:00 Dėl 5–6 vietų (A3–B3) 12:00 Dėl 3 vietos (A2–B2) 13:00 Dėl 1 vietos (A1–B1)

2019 IBSA Goalball International Qualifier tournament

Date Time Pool Home Away 2019.07.02 09:00 Pool A Lithuania Sweden 10:15 Pool A Turkey Canada 11:30 Pool A Argentina Greece 12:45 Pool B USA Ukraine 14:00 Pool B Poland Finland 15:15 Pool B South-Korea Spain 2019.07.03 09:00 Pool B China Poland 10:15 Pool B Finland USA 11:30 Pool B South-Korea Ukraine 12:45 Pool A Canada Argentina 14:00 Pool A Sweden Turkey 15:15 Pool A Czech Republic Lithuania 16:30 Pool B Spain China 17:45 Pool B Poland USA 19:00 Pool B South-Korea Finland 20:15 Pool A Greece Canada 2019.07.04 09:00 Pool B Spain Ukraine 10:15 Pool B South-Korea Poland 11:30 Pool B Finland China 12:45 Pool A Greece Czech Republic 14:00 Pool A Lithuania Turkey 15:15 Pool A Argentina Sweden 2019.07.05 09:00 Pool A Sweden Czech Republic 10:15 Pool B China Ukraine 11:30 Pool B Poland Spain 12:45 Pool B USA South-Korea 14:00 Pool A Turkey Argentina 15:15 Pool A Lithuania Greece 16:30 Pool A Czech Republic Canada 17:45 Pool B Finland Ukraine 19:00 Pool B Spain USA 20:15 Pool B China South-Korea 2019.07.06 09:00 Pool A Canada Sweden 10:15 Pool A Czech Republic Argentina 11:30 Pool A Greece Turkey 12:45 Pool B Ukraine Poland 14:00 Pool B Finland Spain 15:15 Pool A Canada Lithuania 16:30 Pool B China USA 17:45 Pool A Sweden Greece 19:00 Pool A Turkey Czech Republic 20:15 Pool A Argentina Lithuania 2019.07.07 11:30 QF1 A1st B4th 12:45 QF2 B2nd A3rd 14:00 QF3 B1st A4th 15:15 QF4 A2nd B3rd 2019.07.08 09:00 5th-8th L:80/82/84/86 L:80/82/84/86 10:15 5th-8th L:80/82/84/86 L:80/82/84/86 11:30 SF1 W:QF1 W:QF2 12:45 SF2 W:QF3 W:QF4 15:15 7th-8th L:87 L:89 16:30 5th-6th W:87 W:89 2019.07.09 12:45 Bronze L:SF1 L:SF2 15:15 Gold W:SF1 W:SF2   Date Time Pool Home Away 2019.07.02 09:00 Pool X South-Korea Germany 10:15 Pool X Great Britain Israel 11:30 Pool X China Spain 12:45 Pool Y Canada Finland 14:00 Pool Y Ukraine Greece 15:15 Pool Y Denmark USA 2019.07.03 09:00 Pool X Australia China 10:15 Pool X Spain Great Britain 11:30 Pool X South-Korea Israel 12:45 Pool Y USA Canada 14:00 Pool Y Finland Ukraine 15:15 Pool Y Greece Denmark 16:30 Pool X […]

2019 m. Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas

Galutiniai rezultatai Komanda Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Santykis Taškai Vieta ŠALTINIS-I 8 8 0 0 88:24 24 I ŠALTINIS-III 8 5 0 3 103:76 15 II ŠALTINIS II 8 4 0 4 63:79 12 III ŠALTINIS IV 8 3 0 5 98:119 9 IV KLEIO 5 1 0 4 52:83 3 V RGC HANSA 5 0 0 5 37:80 0 VI 2019.04.06-07 (Vilnius) Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Taškai Santykis Vieta 1 ŠALTINIS-I 11:13 11:13 12:23 11:63 11:13 15 56:11 I 2 ŠALTINIS-II 1:110 10:03 11:13 0:100 2:120 6 24:34 IV 3 RGC HANSA 1:110 0:100 17:240 7:170 12:180 0 37:80 VI 4 KLEIO 2:120 1:110 24:173 11:190 14:240 3 52:83 V 5 ŠALTINIS-III 6:110 10:03 17:73 19:113 17:103 12 69:39 II 6 ŠALTINIS-IV 1:110 12:23 18:123 24:143 10:170 9 65:56 III RGC HANSA Vokietija) Nr. Komanda ŠAL-I ŠAL-II ŠAL-III ŠAL-IV KLEIO IŠ VISO 3 JOHN TURLOFF – – 4 9 11 24 4 CHARLOTTE KAERCHER – – 1 – – 1 5 STAN SPERLICH – – 1 2 1 4 6 ERNST KROISL 1 – 1 – 5 7 8 MICHELLE TIEDE – – – 1 – 1 KLEIO THESSALONIKI (Graikija) Nr. Komanda ŠAL-I ŠAL-II ŠAL-III ŠAL-IV HANSA IŠ VISO 1 ELEFTHERIOS LIAKOS – – – – 1 1 2 VASILIKI AGO – 1 – – 1 2 3 JULIETA MPOUSI – – – – – – 4 ENEA SPAILLARI – – – – – – 5 GEORGIOS PAVLOUDIS – – 2 1 5 8 9 ATHANASIOS CHATZIPANTOU 2 – 9 13 16 40 ŠALTINIS-I Nr. Komanda HANSA ŠAL-II ŠAL-III ŠAL-IV KLEIO IŠ VISO 4 GENRIK PAVLIUKIANEC 3 6 8 8 6 31 7 ANDREJ KONOREV 1 – – – – 1 8 EGIDIJUS BIKNEVIČIUS 3 3 2 2 2 12 9 MINDAUGAS SUCHOVEJUS 4 2 1 1 4 12 ŠALTINIS-II Nr. Komanda ŠAL-I HANSA ŠAL-III ŠAL-IV KLEIO IŠ VISO 3 JUSTAS PAŽARAUSKAS 1 4 – – 4 9 5 GIEDRIUS STOŠKUS – – – – – – 6 MANTAS PANOVAS – 6 – 2 6 14 7 RIMVYDAS JANKAUSKAS – – – – – – […]

Tarptautinis golbolo turnyras Vytauto didžiojo LIONS klubo taurė 2019

2019.05.24 – 26, VILNIUS, Lietuva Pirmoji diena Nr. Laikas Komandos 1. 09:00 Lietuva-1 – Ispanija 2. 10:00 Ukraina – Suomija 3. 11:00 Lietuva-2 – Čekija 4. 12:00 Belgija – VGC Kanada 5. 14:00 Suomija – Ispanija 6. 15:00 Lietuva-1 – Ukraina 7. 16:00 VGC Kanada – Čekija 8. 17:00 Lietuva-2 – Belgija Antroji diena Nr. Laikas Komandos 9 9:00 Ispanija – Ukraina 10. 10:00 Suomija – Lietuva-1 11. 11:00 Čekija – Belgija 12. 12:00 VGC Kanada – Lietuva-2 13. 14:00 Dėl 5-8 vietos: A3:B4 14. 15:10 Dėl 5-8 vietos: B3:A4 15. 16:20 Pusfinalis-1: A1:B2 16. 17:30 Pusfinalis-2: B1:A2 Trečioji diena Nr. Laikas Komandos 17. 8:30 Dėl 7-tos vietos 18. 9:40 Dėl 5-tos vietos 19. 10:50 Dėl 3-ios vietos 20. 12:00 Dėl 1-os vietos

Paremkite mus

Mūsų remėjai ir draugai