2017 m. Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas

2017 m. Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas

2017 m. Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas

Galutiniai

Galutiniai rezultatai

Vieta Komanda
1 ŠALTINIS-I
2 ŠALTINIS-II
3-4 UKRAINA-I
3-4 TURKIJA RAUDONA
5-6 TURKIJA BALTA
5-6 UKRAINA-II
7 ŠALTINIS-IV
8 ŠARŪNAS
9 ŠALTINIS-III
10 ATŽALYNAS

A lyga

Komanda Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Santykis Taškai Vieta
ŠALTINIS-I 9 8 0 1 78:46 24 I
ŠALTINIS-II 9 5 1 3 87:68 16 II
UKRAINA-I 9 4 0 5 70:61 12 III-IV
TURKIJA RAUDONA 9 4 0 5 66:87 12 III-IV
TURKIJA BALTA 9 2 1 6 60:74 7 V-VI
UKRAINA-II 5 1 0 4 35:58 3 V-VI

B lyga

KOMANDA 1 2 3 4 TAŠKAI SANTYKIS VIETA
ŠALTINIS-III 6:16
0
12:6
3
5:15
0
3 23:37 III
ŠARŪNAS 16:6
3
16:6
3
4:14
0
6 36:26 II
ATŽALYNAS 6:12
0
6:16
0
8:18
0
0 20:46 IV
ŠALTINIS-IV 15:5
3
14:4
3
18:8
3
9 47:17 I

I etapas

I etapas

2017.04.22-23

A lyga

Komanda 1 2 3 4 5 TAŠKAI SANTYKIS VIETA
UKRAINA-I 4:8

0

7:0

3

9:10

0

8:15

0

3 28:33 IV
ŠALTINIS-I 8:4

3

7:6

3

10:3

3

12:10

3

12 37:23 I
TURKIJA BALTA 0:7

0

6:7

0

7:10

0

6:7

0

0 19:31 V
TURKIJA RAUDONA 10:9

3

3:10

0

10:7

3

8:7

3

9 31:33 II
ŠALTINIS-II 15:8

3

10:12

0

7:6

3

7:8

0

6 39:34 III

ŠALTINIS-I

Nr. Komanda ŠALTINIS II UKRAINA-I TURKIJA BALTA TURKIJA RAUDONA Iš viso
3 Justas Pažarauskas 8 4 5 7 24
5 Mantas Brazauskis 0 0 0 0 0
9 Mindaugas Suchovejus 4 4 2 3 13

ŠALTINIS-II

Nr. Komanda ŠALTINIS I UKRAINA-I TURKIJA BALTA TURKIJA RAUDONA Iš viso
1 Nerijus Montvydas 2 2 0 5 9
2 Artūras Jonikaitis 0 0 0 0 0
6 Mantas Panovas 6 8 5 2 21
8 Marius Zibolis 2 5 2 0 9

UKRAINA-I

Nr. Komanda ŠALTINIS I ŠALTINIS II TURKIJA BALTA TURKIJA RAUDONA Iš viso
1 V.OLIINYK 0 3 0 0 3
2 A.STRELCHYK 1 3 0 1 1
3 V.HAPONENKO 0 0 0 1 1
4 Y.TSYHANENKO 2 1 5 5 13
5 R. ZHYHALIN 1 1 2 2 6
7 O.TOPORKOV 0 0 0 0 0

TURKIJA BALTA

Nr. Komanda ŠALTINIS I ŠALTINIS II UKRAINA-I TURKIJA RAUDONA Iš viso
1 T.O. DUZGUN 1 2 0 1 4
2 O. YILMAZ 0 0 0 1 1
4 E .GUNDOGDU 0 0 0 0 0
7 C. KELES 2 0 0 2 4
8 T. KARAKAYA 3 4 0 3 10

TURKIJA RAUDONA

Nr. Komanda ŠALTINIS I ŠALTINIS II UKRAINA-I TURKIJA BALTA Iš viso
3 S. KAYA 0 0 2 2 4
5 A. AYDOGDU 2 2 2 3 9
6 B. TOSUN 1 6 5 4 16
9 R TAN 0 0 1 1 2

B lyga

KOMANDA 1 2 3 4 TAŠKAI SANTYKIS VIETA
ŠALTINIS-III 6:16
0
12:6
3
5:15
0
3 23:37 III
ŠARŪNAS 16:6
3
16:6
3
4:14
0
6 36:26 II
ATŽALYNAS 6:12
0
6:16
0
8:18
0
0 20:46 IV
ŠALTINIS-IV 15:5
3
14:4
3
18:8
3
9 47:17 I

ŠALTINIS-III

Nr. Komanda ŠALTINIS IV ŠARŪNAS ATŽALYNAS Iš viso
1 Algirdas Montvydas 2 1 3 6
2 Giedrius Stoškus 1 4 3 8
3 Mantas Antropikas 2 1 4 7
7 Šarūnas Jukna

ŠALTINIS-IV

Nr. Komanda ŠALTINIS III ŠARŪNAS ATŽALYNAS Iš viso
1 Josif Prokop 0 1 1 2
2 Darius Pečiūra 7 5 6 18
4 Žydrūnas Šimkus 5 8 5 18
7 Arūnas Pažarauskas 3 0 6 9

ŠARŪNAS

Nr. Komanda ŠALTINIS III ŠALTINIS IV ATŽALYNAS Iš viso
1 Deimantas Grincevičius 5 7 12
2 Normantas Prušinskas 3 1 4 8
3 Martynas Janulčikas 7 1 5 13
4 Linas Balsys 0 2 0 2
5 Gintaras Brazdeikis 1 0 0 1

ATŽALYNAS

Nr. Komanda ŠALTINIS III ŠALTINIS IV ŠARŪNAS Iš viso
2 Ernestas Kačiulis 2 7 1 10
4 Deividas Mockus 0 0 4 4
5 Vitalijus Triberžis 4 0 1 5
7 Arijus Kalinauskas 0 0 0 0

II etapas


2017.08.05-06

A lyga

KOMANDA 1 2 3 4 5 6 TAŠKAI SANTYKIS VIETA
ŠALTINIS-I 4:6
0
7:3
3
9:5
3
11:2
3
8:7
3
12 39:23 I
TURKIJA BALTA 6:4
3
3:10
0
14:7
3
8:12
0
10:10
1
7 41:43 IV
UKRAINA-I 3:7
0
10:3
3
12:7
3
12:5
3
5:6
0
9 42:28 III
UKRAINA-II 5:9
0
7:14
0
7:12
0
11:10
3
5:13
0
3 35:58 V
TURKIJA RAUDONA 2:11
0
12:8
3
5:12
0
10:11
0
6:12
0
3 35:54 VI
ŠALTINIS-II 7:8
0
10:10
1
6:5
3
13:5
3
12:6
3
10 48:34 II

ŠALTINIS-I

Nr. Komanda ŠALTINIS-II UKRAINA-I UKRAINA-II TURKIJA BALTA TURKIJA RAUDONA Iš viso
3 Justas Pažarauskas 4 2 6 3 7 22
5 Mantas Brazauskis 0
9 Mindaugas Suchovejus 4 5 3 1 4 17

ŠALTINIS-II

Nr. Komanda ŠALTINIS-I UKRAINA-I UKRAINA-II TURKIJA BALTA TURKIJA RAUDONA Iš viso
1 Nerijus Montvydas 2 3 5 5 2 17
2 Artūras Jonikaitis 1 1 2
6 Mantas Panovas 3 1 5 3 5 17
8 Marius Zibolis 2 2 2 1 5 12

UKRAINA-I

Nr. Komanda ŠALTINIS-I ŠALTINIS-II UKRAINA-II TURKIJA BALTA TURKIJA RAUDONA Iš viso
2 A.STRELCHYK 2 5 4 5 16
4 Y.TSYHANENKO 2 3 7 6 7 25
7 O.TOPORKOV 1 1

UKRAINA-II

Nr. Komanda ŠALTINIS-I ŠALTINIS-II UKRAINA-I TURKIJA BALTA TURKIJA RAUDONA Iš viso
1 V.OLIINYK 2 1 1 2 4 10
3 F.SIDORENKO 0
5 R. ZHYHALIN 3 4 6 5 7 25

TURKIJABALTA

Nr. Komanda ŠALTINIS-I ŠALTINIS-II UKRAINA-I UKRAINA-II TURKIJA RAUDONA Iš viso
1 T.O. DUZGUN 1 1 5 3 10
2 O. YILMAZ 1 1
7 C. KELES 1 3 2 6
8 T. KARAKAYA 5 8 3 6 2 24

TURKIJA RAUDONA

Nr. Komanda ŠALTINIS-I ŠALTINIS-II UKRAINA-I UKRAINA-II TURKIJA BALTA Iš viso
3 S. KAYA 1 1 2 4
4 E .GUNDOGDU 1 1
5 A. AYDOGDU 3 1 1 4 9
6 B. TOSUN 1 2 2 5 10
9 R TAN 1 1 1 3 5 11

Žaidėjų rezultatyvumas

Žaidėjų rezultatyvumas

Vieta Vardas Komanda I etapas II etapas Iš viso
1 Justas Pažarauskas ŠALTINIS-I 24 22 46
2-3 Yevgenyj Tsyhanenko UKRAINA-I 13 25 38
2-3 Mantas Panovas ŠALTINIS-II 21 17 38
4 Tuncay Karakaya TURKIJA BALTA 10 24 34
5 Rodion Zhyhalin UKRAINA-II 6 25 31
6 Mindaugas Suchovejus ŠALTINIS-I 13 17 30
7-8 Baris Tosun TURKIJA RAUDONA 16 10 26
7-8 Nerijus Montvydas ŠALTINIS-II 9 17 26
9-10 Anton Strelchyk UKRAINA-I 5 16 21
9-10 Marius Zibolis ŠALTINIS-II 9 12 21
11-13 Abdullah Aydogdu TURKIJA RAUDONA 9 9 18
11-13 Darius Pečiūra ŠALTINIS-IV 18 18
11-13 Žydrūnas Šimkus ŠALTINIS-IV 18 18
14 Tekin Okan Duzgun TURKIJA BALTA 4 10 14
15-17 Martynas Janulčikas ŠARŪNAS 13 13
15-17 Recep Tan TURKIJA RAUDONA 2 11 13
15-17 Vasyl Oliinyk UKRAINA-II 3 10 13
18 Deimantas Grincevičius ŠARŪNAS 12 12
19-20 Caner Keles TURKIJA BALTA 4 6 10
19-20 Ernestas Kačiulis ATŽALYNAS 10 10
21 Arūnas Pažarauskas ŠALTINIS-IV 9 9
22-24 Giedrius Stoškus ŠALTINIS-III 8 8
22-24 Normantas Prušinskas ŠARŪNAS 8 8
22-24 Sercan Kaya TURKIJA RAUDONA 4 4 8
25 Mantas Antropikas ŠALTINIS-III 7 7
26 Algirdas Montvydas ŠALTINIS-III 6 6
27 Vitalijus Triberžis ATŽALYNAS 5 5
28 Deividas Mockus ATŽALYNAS 4 4
29-32 Artūras Jonikaitis ŠALTINIS-II 2 2
29-32 Josif Prokop ŠALTINIS-IV 2 2
29-32 Linas Balsys ŠARŪNAS 2 2
29-32 Oguzan Yilmaz TURKIJA BALTA 1 1 2
33-36 Ekren Gundogdu TURKIJA BALTA 1 1
33-36 Gintaras Brazdeikis ŠARŪNAS 1 1
33-36 Oleksandr Toporkov UKRAINA-I 1 1
33-36 Vytalii Haponenko UKRAINA-I 1 1
37-40 Arijus Kalinauskas ATŽALYNAS 0
37-40 Fedir Sydorenko UKRAINA-II 0
37-40 Mantas Brazauskis ŠALTINIS-I 0
37-40 Šarūnas Jukna ŠALTINIS-III 0

Paremkite mus

Mūsų remėjai ir draugai