Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (I etapas)

Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (I etapas)

Spread the love

Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (I etapas)

Data: 2020.02.01 – 2020.02.02
Vieta:Vilnius, Skroblų 3a, Sporto klubo „ŠALTINIS“ sporto kompleksas

Pogrupis A: Šaltinis-2, Šaltinis-3, Perun, Moscow-2.
Pogrupis B: Šaltinis-1, Keravnos, Moscow-1, Podmoskovie.

Data: 2020 m. vasario 1 d. (šeštadienis)

Laikas Pogrupis Komandos
10:00 A ŠALTINIS-2 – ŠALTINIS-3
11:00 A PERUN – MOSCOW-2
12:00 B ŠALTINIS-1 – KERAVNOS
13:00 B MOSCOW-1 – PODMOSKOVIE
14:00 A ŠALTINIS-3 – PERUN
15:00 A ŠALTINIS-2 – MOSCOW-2
16:00 B KERAVNOS – MOSCOW-1
17:00 B ŠALTINIS-1- PODMOSKOVIE

2020 m. vasario 2 d.(sekmadienis)

Laikas Pogrupis Komandos
09:00 A MOSCOW-2 – ŠALTINIS-3
10:00 A PERUN – ŠALTINIS-2
11:00 B PODMOSKOVIE – KERAVNOS
12:00 B MOSCOW-1 – ŠALTINIS-1
13:00 Dėl 7-tos vietos I etape (A4:B4)
14:00 Dėl 5-tos vietos I etape (A3:B3)
15:00 Dėl 3-ios vietos I etape (A2:B2)
16:00 Dėl 1-os vietos I etape (A1:B1)

Komandos

Šaltinis-1 (Lietuva)

Žaidėjas marškinėlių nr.
Justas Pažarauskas 3
Mantas Brazauskis 5
Mantas Panovas 6

Treneris: Valdas Gecevičius
Asistentė: Sandra Šalčiūtė

Šaltinis-2 (Lietuva)

Žaidėjas Marškinėlių nr.
Nerijus Montvydas 1
Artūras Jonikaitis 2
Normantas Prušinskas 7
Marius Zibolis 8

Treneris: Valdas Gecevičius
Asistentė: Sandra Šalčiūtė

Šaltinis-3 (Lietuva)

Žaidėjas Marškinėlių nr.
Algirdas Montvydas 1
Giedrius Stoškus 4
Aurimas Žiška 5
Genrik Pavliukianec 7
Egidijus Biknevičius 8
Mindaugas Suchovejus 9

Treneris: Zenonas Bajarūnas
Asistentė: Rasa Petravičiūtė

Keravnos (Graikija)

Žaidėjas Marškinėlių nr.
Ioannis Skourmpoutis 1
Adriano Mpeziani 5
Dimitrios Palialexis 6
Eleni Chalkiadaki 7
Grigorios Tatsis 8

Trenerė: Christina Zampeta

Podmoskovie (Rusija)

Žaidėjas Marškinėlių nr.
Oleg Beloshenko 2
Dmitrii Viazovov 4
Aleksey Shipilov 5
Konrad Andrzejuk 8

Treneris: Dmitrii Shipilov
Asistentas: Konstantin Raznitsyn

Perun (Čekija)

Žaidėjas Marškinėlių nr.
Tomaš Jirout 1
Josef Sarkány 4
Petr Schweiner 6
Jan Bošek 9

Trenerė: Tereza Kounovská
Asistentas: Jiří Spousta
Asistentas: Zdeněk Spousta

P>Moscow-1 (rusija)

Žaidėjas Marškinėlių nr.
Grigorii Dombrovskii 2
Dmitry Elin 1
Sergei Khomiakov 6

Treneris: Grigorii Dombrovskii

Moscow-2 (Rusija)

Žaidėjas Marškinėlių nr.
Pavel Orban 8
Iurii Pambukhchian 7
Eduard Pambukhchyian 5

Treneris: Grigorii Dombrovskii

Paremkite mus

Mūsų remėjai ir draugai