Pajulahti žaidynės 2017

Pajulahti žaidynės 2017

Spread the love

Pajulahti žaidynės 2017
A Pogrupis

Penktadienis 2017.01.20
•09.00 Suomija I–D. britanija 9–2
•10.00 Švedija–Lietuva II 8–8
•13.00 Suomija I–Švedija 9–5
•14.00 D. britanija–Lietuva II 3–13
•17.00 Suomija I–Lietuva II 11–8
•18.00 D. britanija–Švedija 5–7

Turnyrinė lentelė

Komanda: Sužaista, Laimėjimai, Lygiosios, Pralaimėjimai, Įvarčių santikis, Taškai
1.Suomija I 3 3 0 0 29–15 6
2.Lietuva II 3 1 1 1 29–22 3
3.Švedija 3 1 1 1 20–22 3
4.D. britanija 3 0 0 3 10–29 0

B Pogrupis

Penktadienis 2017.01.20
•11.00 Suomija II–Belgija 6–10
•12.00 Lietuva I–Vokietija 6–8
•15.00 Suomija II–Lietuva I 7–11
•16.00 Belgija–Vokietija 6–2
•19.00 Suomija II–Vokietija 2–9
•20.00 Belgija–Lietuva 9–3

Turnyrinė lentelė

Komanda: Sužaista, Laimėjimai, Lygiosios, Pralaimėjimai, Įvarčių santikis, Taškai
1.Belgija 3 3 0 0 25–11 6
2.Vokietija 3 2 0 1 19–14 4
3.Lietuva I 3 1 0 2 20–24 2
4.Suomija II 3 0 0 3 15–30 0

Šeštadienis 2017.01.21
•09.00 Ketvirtfinalis 1, Suomija I–Suomija II 4–5
•10.00 Ketvirtfinalis 2, Vokietija–Švedija 4–2
•11.00 Ketvirtfinalis 3, Belgija–D. britanija 8–3
•12.00 Ketvirtfinalis 4, Lietuva II–Lietuva I 4–7
•16.00 Mažasis pusfinalis, dėl 5–8 vietų, Suomija I–Švedija 5–3
•17.00 Mažasis pusfinalis, dėl 5–8 vietų, D. britanija–Lietuva II 3–13
•18.00 Pirmasis pusfinalis, Suomija II–Vokietija 4–8
•19.00 Antrasis pusfinalis, Belgija–Lietuva I 4–8

Sekmadienis 2017.01.22
•09.00 Dėl 7-8 vietų, Švedija–D. britanija 7–4
•10.00 Dėl 5-6 vietų, Suomija I–Lietuva II 9–10
•11.00 Dėl 3 vietos, Belgija–Suomija II 11–1
•12.00 Dėl 1 vietos, Vokietija–Lietuva I 2–8

Komandų turnyrinė lentelė
1. Lietuva I
2. Vokietija
3. Belgija
4. Suomija II
5. Lietuva II
6. Suomija I
7. Švedija
8. D. britanija

Žaidėjų rezultatyvumo lentelė
•1. Erkki Miinala, Suomija I 34
•2. Justas Pazarauskas, Lietuva II 28
•3. Michael Feistle, Vokietija 20
•4. Bruno Vanhove, Belgija 19
•4. Klisom Mapreni, Belgija 19
•6. Nerijus Montvydas, Lietuva I 18
•7. Jarno Mattila, Suomija II 17
•7. Mantas Panovas, Lietuva I 17
•9. Marius Zibolis, Lietuva II 16
•9. Mindaugas Suchovejus, Lietuva I & II 16
•11. Fatmir Seremeti, Švedija 14
•12. Caleb Nanevie, D. britanija 9
•12. Tom Vanhove, Belgija 9
•12. Mikael Åkerberg, Švedija 9
•15. Thomas Steiger, Vokietija 8
•16. Markus Tihumäki, Suomija I 6
•16. Matt Loftus, D. britanija 6
•18. Ville Montonen, Suomija I 5
•18. Olof Rydberg, Švedija 5
•20. Petri Posio, Suomija II 4
•20. Reno Tiede, Vokietija 4
•22. Filmon Eyassu, D. britanija 3
•23. Daniel Roper, D. britanija 2
•23. Stefan Gahne, Švedija 2
•23. Miika Honkanen, Suomija I 2
•23. Eetu Eronen, Suomija II 2
•23. Nils Posse, Švedija 2
•23. Mantas Brazauskis, Lietuva I 2
•29. Mikko Viittala, Suomija II 1
•29. Joni Ylönen, Suomija II 1
•29. Arturas Jonikaitis, Lietuva II 1
•29. Stefan Hawranke, Vokietija 1
•29. Rob Eijssen, Belgija 1

Paremkite mus

Mūsų remėjai ir draugai