2012-2013 m. Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas

2012-2013 m. Lietuvos atvirasis golbolo čempionatas

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių 2012/2013 metų
Golbolo čempionato rezultatai

Galutiniai

Galutiniai rezultatai

Vieta

Komanda

Miestas

1. ŠALTINIS-I Vilnius
2. ŠALTINIS-III Vilnius
3. ŠALTINIS –II Vilnius
4. NT of Belarus
5. ŠARŪNAS Vilnius
6. PERKŪNAS Šiauliai
7. PAMARYS Klaipėda
8. MES Kaunas

A lyga

Eil. nr.
Komanda
Žaista rungtynių
Pergalės
Lygiosios
Pralaimėjimai
Įvarčių santykis
Taškai
Vieta
1 ŠALTINIS-I 8 6 0 2 81:52 18 I
2 ŠALTINIS-III 8 3 0 5 53:67 9 II
3 ŠALTINIS-II 8 3 0 5 62:77 9 III

B lyga

Eil. Nr.
Komanda
Žaista rungtynių
Pergalės
Lygiosios
Pralaimėjimai
Įvarčių santykis
Taškai
Vieta
1 NT BELARUS 8 7 1 0 69:15 22 I
2 ŠARŪNAS 8 6 1 1 68:26 19 II
3 PERKŪNAS 8 4 0 4 74:70 12 III
4 PAMARYS 8 2 0 6 52:98 6 IV
5 MES 8 0 0 8 26:100 0 V

I etapas

I etapas (2012.11.09-11)


A lyga

Eil. nr.
Komanda
Miestas
1
2
3
Taškai
Santykis
Vieta
1 ŠALTINIS-I Vilnius 12:7
9:13
9:2
13:7
9 43:29 I
2 ŠALTINIS-II Vilnius 7:12
13:9
8:14
7:5
6 35:40 II
3 ŠALTINIS-III Vilnius 2:9
7:13
14:8
5:7
3 28:37 III

ŠALTINIS-I

Nr.
Komanda
ŠALTINIS-II
ŠALTINIS-III
ŠALTINIS-II
ŠALTINIS-III
Iš viso
1 Nerijus Montvydas 5 4 8 8 25
2 Algirdas Montvydas 0
4 Žydrūnas Šimkus 6 4 1 4 15
5 Saulius Leonavičius 1 1 1 3

ŠALTINIS-II

Nr.
Komanda
ŠALTINIS-I
ŠALTINIS-III
ŠALTINIS-I
ŠALTINIS-III
Iš viso
2 Artūras Jonikaitis 3 1 4
6 Mantas Panovas 5 1 7 3 16
8 Marius Zibolis 2 1 2 3 8
9 Mindaugas Suchovejus 3 4 7

ŠALTINIS-III

Nr.
Komanda
ŠALTINIS-II
ŠALTINIS-I
ŠALTINIS-II
ŠALTINIS-I
Iš viso
1 Justas Pažarauskas 7 1 2 10

3

Arvydas Juchna 1 1 3 2 7
5 Mantas Brazauskis 0
7 Genrik Pavliukianec 6 1 1 3 11

B lyga

Eil. nr.
Komanda
Miestas
1
2
3
4
5
Taškai
Santykis
Vieta
1> MES Kaunas 2:12
0
0:10
0
3:13
0
9:19
0
0 14:54 V
2 NT of Belarus 12:2
3
8:5
3
1:0
3
11:1
3
12 32:8 I
3 PERKŪNAS Šiauliai 10:0
3
5:8
0
6:13
0
10:0
3
6 31:31 III
4 Šarūnas Vilnius 13:3
3
0:1
0
13:6
3
11:1
3
9 37:11 II
5 Pamarys Klaipėda 19:9
3
1:11
0
0:10
0
1:11
0
3 21:41 IV

ŠARŪNAS

Nr.
Komanda
PAMARYS
PERKŪNAS
NT BELARUS
MES
Iš viso
1 Deimantas Grinsevičius 3 8 5 16
2 Remigijus Zvilna 1 1 2
3 Aleksas Konovas 4 1 3 8
4 Andrej Konorev 3 3 1 7
5 Alfredas Bystrickas 1 1 1
7 Nerijus Jasas 3 3

PERKŪNAS

Nr.
Komanda
ŠARŪNAS
PAMARYS
MES
NT BELARUS
Iš viso
1 Paulius Kalvelis 4 3 3 3 13
3 Denas Damskis 1 2 3 6
4 Andrius Garipovas
7 Nerijus Vaičaitis 1 5 4 2 12

PAMARYS

Nr.
Komanda
ŠARŪNAS
PERKŪNAS
MES
NT BELARUS
Iš viso
1 Mindaugas Triušys 1 8 1 10
2 Bronislovas Gintalas 4 4
5 Mindaugas Vadeika 0
3 Stasys Blyža 6 6
7 Vytautas Balčiūnas 1 1

MES

Nr.
Komanda
PERKŪNAS
PAMARYS
NT BELARUS
ŠARŪNAS
Iš viso
1 Vytautas Jurgionis 3 1 4
2 Gintaras Daukšys 2 1 3
3 Edgaras Sebežovas 4 2 6
4 Donatas Samajauskas 0
5 Dainius Mačys 0
7 Julius Paplauskas 1 1

NT of BELARUS

Nr.
Komanda
PERKŪNAS
PAMARYS
MES
ŠARŪNAS
Iš viso
1 Aliaksei Karaviakou 3 5 5 13
2 Ruslan Kuzniatsou 1 1 1 1 4
3 Aliaksandr Klachkou 1 1
4 Vadim Polivoda
5 Uladzimir Kabylkin 3 2 5
6 Aliaksandr Lukashevich 4 1 2 7

II etapas


II etapas (2013.03.16-17)

A lyga

Eil. nr.
Komanda
Miestas
1
2
3
Taškai
Santykis
Vieta
1 ŠALTINIS-I Vilnius 14:8
6:7
6:2
12:6
9 38:23> I
2 ŠALTINIS-II Vilnius 8:14
7:6
5:7
7:10
3 27:37 III
3 ŠALTINIS-III Vilnius 2:6
6:13
7:5
10:7
6 25:30 II

ŠALTINIS-I

Nr.
Komanda
ŠALTINIS-II
ŠALTINIS-III
ŠALTINIS-II
ŠALTINIS-III
Iš viso
1 Nerijus Montvydas 5 5 1 7 18
2 Algirdas Montvydas 0
4 Žydrūnas Šimkus 9 1 5 4 19
5 Saulius Leonavičius 1 1
7 Gediminas Jonikaitis 0

ŠALTINIS-II

Nr.
Komanda
ŠALTINIS-I
ŠALTINIS-III
ŠALTINIS-I
ŠALTINIS-III
Iš viso
2 Artūras Jonikaitis 1 1 2 4
6 Mantas Panovas 2 1 3
8 Marius Zibolis 3 5 4 2 14
9 Mindaugas Suchovejus 2 2 2 6

ŠALTINIS-III

Nr.
Komanda
ŠALTINIS-II
ŠALTINIS-I
ŠALTINIS-II
ŠALTINIS-I
Iš viso
1 Justas Pažarauskas 1 2 1 4
3 Arvydas Juchna 2 1 3 6
5 Mantas Brazauskis 0
7 Genrik Pavliukianec 4 1 5 5 15

B lyga

Eil. nr.
Komanda
Miestas
1
2
3
4
5
Taškai
Santykis
Vieta
1 MES Kaunas 0:10
0
1:11
0
0:10
0
11:15
0
0 12:46 V
2 National NT BELARUS 10:0
3
12:2
3
2:2
1
13:3
3
10 37:7 I
3 PERKŪNAS Šiauliai 11:1
3
2:12
0
10:16
0
20:10
3
6 43:39 III
4 ŠARŪNAS Vilnius 10:0
3
2:2
1
16:10
3
13:3
3
10 31:15 II
5 PAMARYS Klaipėda 15:11
3
3:13
0
10:20
0
3:13
0
3 31:57 IV

ŠARŪNAS

Nr.
Komanda
PAMARYS
PERKŪNAS
NT BELARUS
MES
Iš viso
1 Deimantas Grinsevičius 4 8 1 4 17
2 Rolandas Jarusevičius 6 3 1 10
3 Andrej Konorev 3 2 1 6
4 Aleksas Konovas 3 3 6
5 Remigijus Zvilna 2 2
7 Alfredas Bystrickas

PERKŪNAS

Nr.
Komanda
ŠARŪNAS
PAMARYS
MES
NT BELARUS
Iš viso
1 Paulius Kalvelis 7 7 3 1 18
3 Denas Damskis 6 1 1 8
5 Donatas Kelertas 1 1
7 Nerijus Vaičaitis 3 6 7 16

PAMARYS

Nr.
Komanda
ŠARŪNAS
PERKŪNAS
MES
NT BELARUS
Iš viso
1 Mindaugas Triušys 2 3 3 3 11
2 Bronislovas Gintalas 0
3 Antanas Preibys 2 5 7
4 Stasys Blyža 0
5 Jonas Buivydas 0
7 Vytautas Balčiūnas 1 5 7 13

MES

Nr.
Komanda
PERKŪNAS
PAMARYS
NT BELARUS
ŠARŪNAS
Iš viso
1 Vytautas Jurgionis 3 3
2 Gintaras Daukšys 2 2
3 Edgaras Sebežovas 1 5 5
4 Gintaras Danielius 0
5 Dainius Mačys 0
7 Julius Paplauskas 1 1

NT of BELARUS

Nr.
Komanda
PERKŪNAS
PAMARYS
MES
ŠARŪNAS
Iš viso
1 Siargey Zhytnik 4 4 8
2 Aliaksandr Lukashevich 1 4 5
3 Aliaksei Karaviakou 4 4 1 9
4 Uladzimir Kabylkin 2 2 1 5
5 Vadim Polivoda 1 5 6
7 Ruslan Kuzniatsou 4 4

III etapas

III etapas (2013.05.11)

A lyga

Nr.
Komandos
Rezultatas
1. Pusfinalis:
ŠALTINIS-III – ŠALTINIS-II
8:6
2. Pusfinalis:
ŠALTINIS-I – NT of BELARUS
12:2
3. Dėl III vietos:
ŠALTINIS-II – NT of BELARUS
13:3
4. Dėl I vietos:
ŠALTINIS-III – ŠALTINIS-I
0:7
5. Dėl III vietos:
ŠALTINIS-II – NT of BELARUS
16:6
6. Dėl I vietos:
ŠALTINIS-III – ŠALTINIS-I
3:13

ŠALTINIS-I

Nr.
Komanda
NT of BELARUS
ŠALTINIS-III
ŠALTINIS-III
Iš viso
1 Nerijus Montvydas 5 6 10 21
2> Algirdas Montvydas 0
4> Žydrūnas Šimkus 5 1 2 8
5 Saulius Leonavičius 2 1 3
7 Gediminas Jonikaitis 0

ŠALTINIS-II

Nr.
Komanda
ŠALTINIS-III
NT of BELARUS
NT of BELARUS
Iš viso
2 Artūras Jonikaitis 2 3 6 11
6 Mantas Panovas 1 5 6 12
8 Marius Zibolis 1 3 4 8
9 Mindaugas Suchovejus 2 2 4

ŠALTINIS-III

Nr.
Komanda
ŠALTINIS-II
ŠALTINIS-I
ŠALTINIS-I
Iš viso
1 Justas Pažarauskas 3 3
3 Arvydas Juchna 0
5 Mantas Brazauskis 0
7 Genrik Pavliukianec 5 3 8

NT of BELARUS

Nr.
Komanda
ŠALTINIS-I
ŠALTINIS-II
ŠALTINIS-II
Iš viso
1 Siargey Zhytnik 3 3
3 Aliaksandr Klachkou 1 1
4 Aliaksei Karaviakou 2 1 2 5
5 Uladzimir Kabylkin 1 1 2
7 Ruslan Kuzniatsou 0

Žaidėjų rezultatyvumas

Žaidėjų rezultatyvumas

Eil.nr.
Vardas, pavardė
Komanda
I etapas
II etapas
III etapas
Iš viso
1. Nerijus Montvydas Šaltinis-I 25 18 21 64
2. Žydrūnas Šimkus Šaltinis-I 15 19 8 42
3. Genrik Pavliukianec Šaltinis-III 11 15 8 34
4. Deimantas Grincevičius Šarūnas 16 17 33
5-6. Mantas Panovas Šaltinis-II 16 3 12 31
5-6. Paulius Kalvelis Perkūnas 13 18 31
7. Marius Zibolis Šaltinis-II 8 14 8 30
8. Nerijus Vaičaitis Perkūnas 12 16 28
9. Aliaksei Karaviakou NT of BELARUS 13 9 5 27
10. Mindaugas Triušys Pamarys 10 11 21
11. Artūras Jonikaitis Šaltinis-II 4 4 11 19
12-13. Mindaugas Suchovejus Šaltinis-II 7 6 4 17
12-13. Justas Pažarauskas Šaltinis-III 10 4 3 17
14-16. Aleksas Konovas Šarūnas 8 6 14
14-16. Denas Damskis Perkūnas 6 8 14
14-16. Vytautas Balčiūnas Pamarys 1 13 14
17-18. Arvydas Juchna Šaltinis-III 7 6 13
17-18. Andrej Konorev Šarūnas 7 6 13
19-20. Uladzimir Kabylkin NT of BELARUS 5 5 2 12
19-20. Aliaksandr Lukashevich NT of BELARUS 7 5 12
21-22. Siargey Zhytnik NT of BELARUS 8 3 11
21-22. Edgaras Sebežovas Mes 6 5 11
23. Ruslan Kuzniatsou NT of BELARUS 4 4 8
24-26. Saulius Leonavičius Šaltinis-I 3 1 3 7
24-26. Antanas Preibys Pamarys 7 7
24-26. Vytautas Jurgionis Mes 4 3 7
27. Stanislovas Blyža Pamarys 6 6
28. Gintaras Daukšys Mes 3 2 5
29-30. Remigijus Zvilna Šarūnas 2 2 4
29-30. Bronislavas Gintalas Pamarys 4 4
31. Nerijus Jasas Šarūnas 3 3
32-33. Aliaksandr Klachkou NT of BELARUS 1 1 2
32-33. Julius Paplauskas Mes 1 1 2
34. Alfredas Bystrickas Šarūnas 1 1
35-40. Gediminas Jonikaitis Šaltinis-I 0
35-40. Algirdas Montvydas Šaltinis-I 0
35-40. Mantas Brazauskis Šaltinis-III 0
35-40. Andrius Garipovas Perkūnas 0
35-40. Mindaugas Vadeika Pamarys 0
35-40. Donatas Samajauskas Mes 0

Paremkite mus

Mūsų remėjai ir draugai