Tarptautinis golbolo turnyras “Vilniaus Vytauto Didžiojo Lions klubo” taurė 2022

Tarptautinis golbolo turnyras “Vilniaus Vytauto Didžiojo Lions klubo” taurė 2022

Galutiniai rezultatai Vieta Komanda 1. LIETUVA 2 2. LIETUVA 1 3. ISPANIJA 4. SUOMIJA 5. LENKIJA 6. BELGIJA Rezultatai Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 TAŠKAI SANTYKIS Vieta 1 LIETUVA 1 12:6 13:3 14:4 7:7 9:12 10 55:32 II 2 BELGIJA 6:12 8:14 5:8 7:11 1:11 0 27:56 VI 3 SUOMIJA 3:13 14:8 2:12 11:4 7:11 6 37:48 IV 4 ISPANIJA 4:14 8:5 12:2 8:5 11:12 9 43:38 III 5 LENKIJA 7:7 11:7 4:11 5:8 6:12 4 33:45 V 6 LIETUVA 2 12:9 11:1 11:7 12:11 12:6 15 58:34 I Pusfinaliai Šeštadienis, 14.05.2022 LAIKAS KOMANDOS REZULTATAS 16:00 Pusfinalis 1: LIETUVA 2 – SUOMIJA 15:9 17:30 Pusfinalis 2: LIETUVA 1 – ISPANIJA 9:6 Rungtynės dėl vietų Sekmadienis, 15.05.2022 LAIKAS KOMANDOS REZULTATAS 09:00 Dėl 5-os vietos: LENKIJA – BELGIJA 9:8 (2:4, 8:8) 10:30 Dėl 3-os vietos: SUOMIJA – ISPANIJA 6:11 (2:5) 12:00 Dėl 1-os vietos: LIETUVA 2 – LIETUVA 1 15:14 (11:6) Komandų rezultatyvumas BELGIJA Nr. ŽAIDĖJAI LT 2 LT 1 SUOM ISP LEN LEN IŠ VISO 1 ARNE VANHOVE – 1 – – – – 1 2 WASSIME AMNIR – 5 3 3 1 2 14 3 OLJAN MAPRENI – – – 1 3 2 6 4 ENDRIT OSMANAJ – – – – – – – 6 TOM VANHOVE – – 2 – 3 4 9 7 JUSTIN VERPLANCKE – – 3 1 – – 4 8 ELSON CURAJ – – – – – – – 9 THIS DEWILDE – – – – – – – SUOMIJA Nr. ŽAIDĖJAI LT 2 LT 1 BEL ISP LEN LT 2 ISP IŠ VISO 1 EHSAN ZOVEIDAVI – 1 – – 5 1 3 10 2 VILE MONTONEN 1 1 5 – 1 – – 8 5 LEO HINTSANEN – – – – – – – – 6 MARKUS TIHUMAKI 2 – 5 2 1 3 3 16 7 PETRI POSIO 4 1 4 – 4 5 – 18 8 MIIKA HONKANEN LIETUVA 1 Nr. ŽAIDĖJAI LT 2 BEL SUOM ISP LEN ISP LT 2 IŠ VISO 2 PETRAS KRAPIKAS – – – – – 3 JUSTAS PAŽARAUSKAS 6 3 2 8 […]

Tarptautinis golbolo turnyras “Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubo” taurė 2022

Tarptautinis golbolo turnyras “Vilniaus Vytauto Didžiojo LIONS klubo” taurė 13.05.2022 – 15.05.2022, Vilnius, Lietuva Penktadienis 13.05.2022 Nr. Laikas Komandos 1. 9:00 Lietuva 1 – Lietuva 2 2. 10:00 Suomija – Ispanija 3. 11:00 Belgija – Lenkija 4. 12:00 Lietuva 2 – Ispanija 5. 13:00 Lenkija – Suomija 6. 15:00 Lietuva 1 – Belgija 7. 16:00 Ispanija – Lenkija 8. 17:00 Belgija – Lietuva 2 9. 18:00 Suomija – Lietuva 1 Šeštadienis 14.05.2022 Nr. Laikas Komandos 10. 9:00 Lietuva 2 – Lenkija 11. 10:00 Lietuva 1 – Ispanija 12. 11:00 Belgija – Suomija 13. 12:00 Lenkija – Lietuva 1 14. 13:00 Suomija – Lietuva 2 15. 14:00 Ispanija – Belgija 16. 16:00/td> Pusfinalis-1 17. 17:30 Pusfinalis-2 Sekmadienis 15.05.2022 Nr. Laikas Komandos 18. 9:00 Dėl 5 vietos 19. 10:30 Dėl 3 vietos 20. 12:00 Dėl 1 vietos

Tokyo 2020 Paralimpinių žaidynių tvarkaraštis

Tokyo 2020 Paralimpinių žaidynių Tvarkaraštis Pastaba: laikai nurodyti Lietuvos laiku. Data Laikas Grupė Komandos 2021.08.25 03:00 A Brazilija Lietuva 07:15 A Alžyras Japonija 11:30 B Vokietija Turkija 2021.08.26 03:00 B Belgija Kinija 07:15 A JAV Brazilija 11:30 B Ukraina Vokietija 11:30 A Lietuva Alžyras 2021.08.27 03:00 B Turkija Belgija 07:15 A Japonija JAV 11:30 B Kinija Ukraina 11:30 A Brazilija Alžyras 2021.08.28 03:00 B Turkija Kinija 07:15 A Lietuva Japonija 11:30 B Vokietija Belgija 2021.08.29 03:00 A Japonija Brazilija 07:15 B Belgija Ukraina 11:30 A Alžyras JAV 2021.08.30 03:00 B Ukraina Turkija 07:15 A JAV Lietuva 11:30 B Kinija Vokietija 2021.08.31 07:15 Pirmasis ketvirfinalis 07:15 Antrasis ketvirfinalis 11:45 Trečiasis ketvirfinalis 11:45 Ketvirtasis ketvirfinalis 2021.09.02 07:15 Pirmasis pusfinalis 11:45 Antrasis pusfinalis 2021.09.03 07:15 Dėl trečios vietos 11:45 Dėl pirmos vietos

Lietuvos golbolo 2011/2020 čempionatų žaidėjų rezultatyvumas

Lietuvos golbolo 2011/2020 m. čempionatų Žaidėjų rezultatyvumas Vieta Vardas Klubas/Šalis Iš viso 1 Nerijus Montvydas Šaltinis 400 2 Mantas Panovas Šaltinis 307 3 Genrik Pavliukianec Šaltinis 303 4 Marius Zibolis Šaltinis 295 5 Justas Pažarauskas Šarūnas, Šaltinis 269 6 Mindaugas Suchovejus Šaltinis 205 7 Žydrūnas Šimkus Šaltinis 153 8 Alfredas Bystrickis Šarūnas 96 9 Deimantas Grincevičius Šarūnas 80 10 Paulius Kalvelis Perkūnas 76 11 Normantas Prušinskas Šarūnas, Šaltinis 74 12-13 Algirdas Montvydas Šaltinis 72 Karolis Levickis Šaltinis 72 14 Darius Pečiūra Šviesa, Šaltinis 67 15 Konrad Andrzejuk Start Bialystok, Podmoskovie 63 16 Yevheniy Tsyhanenko Ukraina 59 17-18 Artūras Jonikaitis Šaltinis 56 Rodion Zhyhalin Ukraina 56 19 Nerijus Vaičaitis Perkūnas 54 20 Arvydas Juchna Šaltinis 53 21 Aliaksei Karaviakou Baltarusija 52 22 Athanasios Chatzipantoy B.S.U. Pirsos, KLEIO THESSALONIKI 50 23 Denas Damskis Perkūnas 45 24 Aleksey Shipilov Podmoskovie 39 25 Anton Strelchyk Ukraina 37 26 Siargey Zhytnik Baltarusija, Start Bialystok 35 27 Tuncay Karakaya Turkija 34 28 Martynas Janulčikas Šarūnas 31 29-33 Andrej Konorev Šarūnas, Šaltinis 26 Baris Tosun Turkija 26 Egidijus Biknevičius Šaltinis 26 JAN BOŠEK Perun 26 Ruslan Kuzniatsou Baltarusija, Start Bialystok 26 34 Saulius Leonavičius Šaltinis 25 35 JOHN TURLOFF RGC HANSA 24 36 Julius Paplauskas Mes 23 37-38 Vasyl Oliinyk Ukraina 22 Vytautas Jurgionis Mes 22 39-41 Aurimas Žiška Šaltinis 21 Mindaugas Triušys Pamarys 21 Paweel Brodowicz Start Bialystok 21 42-44 EDUARD PAMBUKHCHIAN Moscow 19 Ernestas Kačiulis Šarūnas 19 Gintaras Daukšys Mes 19 45-49 Abdullah Aydogdu Turkija 18 Aleksas Konovas Šarūnas 18 DMITRY ELIN Moscow 18 OLEG BELOSHENKO Podmoskovie 18 Remigijus Zvilna Šarūnas 18 50-51 GRIGORII DOMBROVSKII Moscow 16 Nerijus Užusienis Šviesa 16 52 PAVEL ORBAN Moscow 15 53-57 Edgaras Sebežovas Mes 14 Fatmir Seremeti Švedija 14 Oksana Dobrovolskaja Okmasior 14 Tekin Okan Duzgun Turkija 14 Vytautas Balčiūnas Pamarys 14 58-63 GRIGORIOS TATSIS Keravnos 13 Nerijus Jasas Šarūnas 13 Recep Tan Turkija 13 Sercan Kaya Turkija 13 Sergei Niukharev Podmoskovie 13 Vitalii Palivoda Baltarusija, Start Bialystok 13 64-65 Aliaksandr Lukashevich Baltarusija 12 Uladzimir Kabylkin Baltarusija 12 66-68 Mikhail Matiukhin Podmoskovie 11 Rolandas Jarusevičius Šarūnas 11 Vitalii Haponenko Ukraina 11 69 Aliaksandr Dorda Baltarusija 10 70-73 Caner Keles […]

2020 m. Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas

Galutiniai rezultatai Vieta Komanda 1 Šaltinis-1 (Vilnius, Lietuva) 2 Perun (Čekija) 3 Šaltinis-2 (Vilnius, Lietuva) 4 Moscow-1 (Rusija) 5 Šaltinis-3 (Vilnius, Lietuva) 6 Podmoskovie (Rusija) 7 Moscow-2 (Rusija) 8 Keravnos (Atėnai, Graikija) I Etapas 2020.02.01 – 2020.02.02 (Vilnius) A Pogrupis Nr. Komanda 1 2 3 4 Taškai Skirtumas Vieta 1 Šaltinis-2 18:11 10:16 21:15 6 49:42 (+7) Ii 2 Šaltinis-3 11:18 12:7 13:8 6 36:33 (+3) iii 3 Perun 16:10 7:12 16:7 6 39:29 (+10) i 4 Moscow-2 15:21 8:13 7:16 0 30:50 (-20) IV Komandų rezultatyvumas Šaltinis-2 Nr. Þaidëjas Šaltinis-3 Perun Moscow-2 Moscow-1 Iš viso 1 Nerijus Montvydas 10 8 11 5 34 2 Artûras Jonikaitis 4 – 1 1 6 7 Normantas Prušinskas 1 – 4 1 6 8 Marius Zibolis 1 2 5 10 18 Šaltinis-3 Nr. Þaidëjas Šaltinis-2 Perun Moscow-2 Podmoskovie Iš viso 1 Algirdas Montvydas – – – – 0 4 Giedrius Stoškus – – – – 0 5 Aurimas Žiška – – – – 0 7 Genrik Pavliukianec 4 6 8 8 26 8 Egidijus Biknevièius – – – 2 2 9 Mindaugas Suchovejus 7 6 5 4 22 Perun Nr. Þaidëjas Šaltinis-2 Šaltinis-3 Moscow-2 Šaltinis-1 Iš viso 1 Tomas Jirout 3 2 1 – 6 4 Josef Sarkany 3 – 4 – 7 6 Petr Schweiner – – – – 0 9 Jan Bošek 10 5 11 – 26 Moscow-2 Nr. Þaidëjas Šaltinis-2 Šaltinis-3 Perun Keravnos Iš viso 5 Eduard Pambukhchian 3 4 4 8 19 7 Iurii Pambukhchian 1 1 1 7 10 8 Pavel Orban 10 2 – 15 B Pogrupis Nr. Komanda 1 2 3 4 Taškai Skirtumas Vieta 1 Šaltinis-1 10:5 12:2 11:1 9 33:8 (+25) i 2 Keravnos 5:10 8:12 9:14 0 22:36 (-14) IV 3 Moscow-1 2:12 12:8 12:8 6 26:28 (-2) ii 4 Podmoskovie 1:11 14:9 8:12 3 23:32 (-9) Iii Komandų rezultatyvumas Šaltinis-1 Nr. Žaidėjas Keravnos Moscow-1 Podmoskovie Perun Iš viso 3 Justas Pažarauskas 6 3 5 4 18 5 Mantas Brazauskis – – 1 – 1 6 Mantas Panovas 3 8 5 6 22 Keravnos Nr. Þaidëjas Šaltinis-1 Moscow-1 Podmoskovie Moscow-2 Iš viso 1 […]

Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (I etapas)

Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (I etapas) Data: 2020.02.01 – 2020.02.02 Vieta:Vilnius, Skroblų 3a, Sporto klubo „ŠALTINIS“ sporto kompleksas Pogrupis A: Šaltinis-2, Šaltinis-3, Perun, Moscow-2. Pogrupis B: Šaltinis-1, Keravnos, Moscow-1, Podmoskovie. Data: 2020 m. vasario 1 d. (šeštadienis) Laikas Pogrupis Komandos 10:00 A ŠALTINIS-2 – ŠALTINIS-3 11:00 A PERUN – MOSCOW-2 12:00 B ŠALTINIS-1 – KERAVNOS 13:00 B MOSCOW-1 – PODMOSKOVIE 14:00 A ŠALTINIS-3 – PERUN 15:00 A ŠALTINIS-2 – MOSCOW-2 16:00 B KERAVNOS – MOSCOW-1 17:00 B ŠALTINIS-1- PODMOSKOVIE 2020 m. vasario 2 d.(sekmadienis) Laikas Pogrupis Komandos 09:00 A MOSCOW-2 – ŠALTINIS-3 10:00 A PERUN – ŠALTINIS-2 11:00 B PODMOSKOVIE – KERAVNOS 12:00 B MOSCOW-1 – ŠALTINIS-1 13:00 Dėl 7-tos vietos I etape (A4:B4) 14:00 Dėl 5-tos vietos I etape (A3:B3) 15:00 Dėl 3-ios vietos I etape (A2:B2) 16:00 Dėl 1-os vietos I etape (A1:B1) Komandos Šaltinis-1 (Lietuva) Žaidėjas marškinėlių nr. Justas Pažarauskas 3 Mantas Brazauskis 5 Mantas Panovas 6 Treneris: Valdas Gecevičius Asistentė: Sandra Šalčiūtė Šaltinis-2 (Lietuva) Žaidėjas Marškinėlių nr. Nerijus Montvydas 1 Artūras Jonikaitis 2 Normantas Prušinskas 7 Marius Zibolis 8 Treneris: Valdas Gecevičius Asistentė: Sandra Šalčiūtė Šaltinis-3 (Lietuva) Žaidėjas Marškinėlių nr. Algirdas Montvydas 1 Giedrius Stoškus 4 Aurimas Žiška 5 Genrik Pavliukianec 7 Egidijus Biknevičius 8 Mindaugas Suchovejus 9 Treneris: Zenonas Bajarūnas Asistentė: Rasa Petravičiūtė Keravnos (Graikija) Žaidėjas Marškinėlių nr. Ioannis Skourmpoutis 1 Adriano Mpeziani 5 Dimitrios Palialexis 6 Eleni Chalkiadaki 7 Grigorios Tatsis 8 Trenerė: Christina Zampeta Podmoskovie (Rusija) Žaidėjas Marškinėlių nr. Oleg Beloshenko 2 Dmitrii Viazovov 4 Aleksey Shipilov 5 Konrad Andrzejuk 8 Treneris: Dmitrii Shipilov Asistentas: Konstantin Raznitsyn Perun (Čekija) Žaidėjas Marškinėlių nr. Tomaš Jirout 1 Josef Sarkány 4 Petr Schweiner 6 Jan Bošek 9 Trenerė: Tereza Kounovská Asistentas: Jiří Spousta Asistentas: Zdeněk Spousta P>Moscow-1 (rusija) Žaidėjas Marškinėlių nr. Grigorii Dombrovskii 2 Dmitry Elin 1 Sergei Khomiakov 6 Treneris: Grigorii Dombrovskii Moscow-2 (Rusija) Žaidėjas Marškinėlių nr. Pavel Orban 8 Iurii Pambukhchian 7 Eduard Pambukhchyian 5 Treneris: Grigorii Dombrovskii

Pajulahti games 2020

Galutiniai rezultatai Vieta Komanda 1. Suomija (mėlyna) 2. Turkija 3. Lietuva 4. JAV (balta) 5. JAV (mėlyna) 6. D. britanija 7. Suomija (balta) 8. Ispanija 9. Rumunija 10. Belgija Rungtynės dėl vietų Sekmadienis, 19.01.2020 Laikas Komandos Rezultatas 9.00 Dėl 9-10 vietų (Belgija – Rumunija 4:5 (2:4) 10.00 Dėl 7-8 vietų (Ispanija – Suomija (balta)) 5:6 (4:3) 11.00 dėl 5-6 vietų (D. britanija – JAV (Mėlyna)) 7:8 (1:1) 12.00 Dėl 3-4 vietų (JAV (balta) – Lietuva) 5:9 (3:2) 13.00 Dėl 1-2 vietų (Suomija (mėlyna) – Turkija) 7:4 (3:2) A Pogrupis Vieta Komanda Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Skirtumas Taškai 1 Suomija (mėlyna) 4 0 0 41:21 (+20) 12 2 JAV (balta) 3 0 1 34:14 (+20) 9 3 D. britanija 1 1 2 27:32 (-5) 4 4 Ispanija 1 1 2 28:44 (-16) 4 5 Belgija 0 0 4 12:32 (-20) 0 Penktadienis, 17.01.2020 Laikas Komandos Rezultatas 10.00 Suomija (mėlyna) – D. britanija 9:5 (4:2) 12.00 Ispanija – JAV (balta) 1:11 (1:6) 14.00 Belgija – Suomija (mėlyna) 3:9 (3:3) 16.00 D. britanija – Ispanija 12:12 (4:8) 18.00 JAV )balta) – Belgija 9:1 (5:0) Šeštadienis, 18.01.2020 Laikas Komandos Rezultatas 11.00 Ispanija – Suomija (mėlyna) 7:15 (3:8) 13.00 JAV (balta) – D. britanija 8:4 (3:2) 15.00 Belgija – Ispanija 5:8 (5:5) 17.00 Suomija (mėlyna) – JAV (balta) 8:6 (1:4) 19.00 D. britanija – Belgija 6:3 (2:1) Komandų rezultatyvumas Belgija Nr. Žaidėjas Suomija (M) JAV (B) Ispanija D. britanija Rumunija Iš viso 1 Arne Vanhove 2 2 2 Wassime Amnir 1 1 2 3 Bruno Vanhove 1 1 2 5 Klison Mapreni 0 6 Tom Vanhove 1 2 1 3 7 7 Glenn Van Thournout 1 1 2 8 Rob Eijssen 1 1 9 Thijs Dewilde 0 JAV (balta) Nr. Žaidėjas Ispanija Belgija D. britanija Suomija (M) Lietuva Iš viso 2 Tyler Merren 2 2 2 1 1 8 3 Josh Welborn 2 3 1 2 8 6 Calahan Young 4 1 1 2 2 10 8 Cody Carmicle 3 3 5 2 13 Ispanija Nr. Žaidėjas JAV (B) D. britanija Suomija (M) Belgija Suomija (B) Iš viso 1 Alvaro Rubio 1 1 4 Felix Vargas […]

2020 m. varžybų kalendorius

Data Varžybos Vieta 2020.01.17 – 2020.01.19 Tarptautinis turnyras Pajulahti games 2020 Lahti, Suomija 2020.02.01 – 2020.02.02 Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (I etapas) Vilnius, Lietuva 2020.02.21 – 2020.02.23 Europos golbolo super lygos 2019-2020 (Šiaurės diviziono) II etapas Malmė, Švedija 2020.05.21 – 2020.05.23Atšaukta Tarptautinis turnyras Malmo intercup 2020 Malmė, Švedija 2020.06.06 – 2020.06.07Atšaukta Atvirasis Lietuvos golbolo čempionatas 2020 (II etapas) Vilnius, Lietuva 2020.07.23 – 2020.07.25Atšaukta Tarptautinis golbolo turnyras Vilniaus Vytauto didžiojo LIONS klubo taurė 2020 Vilnius, Lietuva 2020.11.05 – 2020.11.08Atšaukta Tarptautinis Trakų golbolo turnyras Trakai, Lietuva 2020.12.16 – 2020.12.20Atšaukta Europos golbolo super lygos 2019-2020 finalinis etapas Espoo, Suomija

Tarptautinis turnyras Pajulahti games 2020

Pajulahti games 2020 Pogrupis A: Belgija, JAV balta, Ispanija, D. britanija, Suomija mėlyna. Pogrupis B: Lietuva, Turkija, Suomija balta, Rumunija, JAV mėlyna. Tvarkaraštis Penktadienis 17, sausis 2020 Laikas Pogrupis Komandos 10:00 A Suomija mėlyna – D. britanija 11:00 B JAV mėlyna – Rumunija 12:00 A Ispanija – JAV balta 13:00 B Suomija balta – Turkija 14:00 A Belgija – Suomija mėlyna 15:00 B Rumunija – Lietuva 16:00 A D. britanija – Ispanija 17:00 B Turkija – JAV mėlyna 18:00 A JAV balta – Belgija 19:00 B Lietuva – Suomija balta Šeštadienis 18, sausis 2020 Laikas Pogrupis Komandos 10:00 B Turkija – Rumunija 11:00 A Ispanija – Suomija mėlyna 12:00 B Suomija balta – JAV mėlyna 13:00 A JAV balta – D. britanija 14:00 B Lietuva – Turkija 15:00 A Belgija – Ispanija 16:00 B Rumunija – Suomija balta 17:00 A Suomija mėlyna – JAV balta 18:00 B JAV mėlyna – Lietuva 19:00 A D. britanija – Belgija Sekmadienis 19, sausis 2020 Laikas Komandos 09:00 Dėl 9-10 vietų (A5–B5) 10:00 Dėl 7–8 vietų (A4–B4) 11:00 Dėl 5–6 vietų (A3–B3) 12:00 Dėl 3 vietos (A2–B2) 13:00 Dėl 1 vietos (A1–B1)

IBSA Vyrų Golbolo pasaulio reitingas 2019.10.31

IBSA Golbolo pasaulio reitingas 2019.10.31 Vyrų rinktinės Reitingas Rgs Rgj Lie Bir Geg Komanda Regionas Taškai 1 1 1 1 1 1 Brazilija Amerika 580.893 2 2 2 2 2 2 Lietuva Europa 578.443 3 4 7 5 4 4 Vokietija Europa 516.707 4 5 4 3 3 5 Kinija Azija 429.209 5 6 8 8 6 3 Belgija Europa 421.441 6 7 5 4 10 8 Turkija Europa 327.811 7 8 6 7 8 6 JAV Amerika 319.631 8 3 3 6 5 7 Iranas Azija 312.127 9 9 10 9 7 11 Suomija Europa 249.759 10 10 9 10 11 9 Švedija Europa 219.914 11 56 15 15 15 13 Alžyras Afrika 192.728 12 11 12 13 12 14 Japonija Azija 191.793 13 13 11 11 9 12 Ukraina Europa 182.434 14 12 13 14 13 15 Slovėnija Europa 173.378 15 14 14 12 14 10 Kanada Amerika 134.160 16 15 16 16 16 21 Izraelis Europa 128.978 17 16 23 19 19 25 Pietų korėja Azija 119.233 18 20 20 22 23 20 Ispanija Europa 109.459 19 17 21 23 24 19 Graikija Europa 108.678 20 18 32 32 20 18 Čekija Europa 98.518 21 23 18 18 17 22 Lenkija Europa 95.036 22 22 22 20 25 16 Australija Azija 90.505 23 21 19 21 22 24 D. britanija Europa 86.190 24 25 26 25 27 28 Vengrija Europa 83.868 25 24 30 30 32 23 Italija Europa 82.257 26 26 31 27 31 17 Argentina Amerika 71.841 27 27 27 26 28 31 Malaizija Azija 68.376 28 29 17 17 18 26 Portugalija Europa 67.980 29 36 37 38 38 30 Egiptas Afrika 65.732 30 28 33 34 34 35 Kolumbija Amerika 65.109 31 19 25 24 26 29 Kataras Azija 63.596 32 30 35 37 37 38 Nikaragva Amerika 57.000 33 31 40 39 39 42 Rumunija Europa 56.359 34 32 36 35 35 37 Gvatemala Amerika 55.876 35 33 34 36 36 36 Juodkalnija Europa 55.193 36 34 24 33 21 27 Tailandas Azija 55.048 37 35 38 40 40 39 Jordanija Azija […]

Kitas puslapis »

Paremkite mus

Mūsų remėjai ir draugai