Naujienos
Paskutinės naujienos

Ir pora nuotraukų iš stovyklos Palangoje. Už nuotraukas dėkojame Lietuvos parolimpiniam komitetui. ... Rodyti daugiauRodyti mažiau

Skaityti Facebook'e

Lankėmės vaikų su regėjimo negalia stovykloje ir supažindinome juos su golbolu! ... Rodyti daugiauRodyti mažiau

Parolimpinio sporto žvaigždės apsilankė regėjimo negalią turinčių vaikų stovykloje Kukuliškių kaime. Rio de Žaneiro parolimpiados čempionai Lietuvos golbolo rinktinės žaidėjai ir penki...

Skaityti Facebook'e

Sportiškas savaitgalis treniruočių stovykloje Ukrainoje!
#Goalball #Transeu
... Rodyti daugiauRodyti mažiau

Skaityti Facebook'e

Trakų turnyro auksas – Lietuvos golbolo rinktinei! Finale įtampos netrūko iki paskutinės atakos, pergalę prieš Švedijos rinktinę rezultatu 10-9 šventėme mes.
Laimėti tarptautiniai Trakų ir Malmės turnyrai - geras ženklas besiruošiant Europos golbolo čempionatui, kuris rugsėjį vyks Suomijoje.
Už paramą ir pagalbą ruošiantis svarbiausiam sezono startui dėkojame TRANS.EU kompanijai! Mintimis apie golbolo rėmimą dalinosi įmonės vadovai:
"Kiekvieno vadovo, komandos bei pačios įmonės gyvavime ateina etapas, kai pradedama galvoti apie kitokius tikslus, egzistavimo prasmę ir norą padaryti “kažką TOKIO”. Tikriausiai toks laikas atėjo ir mūsų, TRANS.EU įmonei. Pagrindinė mūsų veikla - IT įrankio vystymas transporto sektoriui. Jame kuriame bendruomenę, kuri šiai dienai jau jungia 36 000 įmonių visoje Europoje, iš jų - 800 Lietuvoje registruotų įmonių, užsiimančių gamyba ar tarptautiniais krovinių gabenimais. Mūsų noras padaryti “kažką TOKIO” prasidėjo, kai rėmimui pasirinkome Lietuvos golbolo rinktinę - Parolimpinius čempionus, kurie pernai atvežė auksą iš Brazilijos. Nuoširdžiai norėtume pagelbėti ne tik čempionams, bet ir visiems neregiams arba silpnai matantiems vaikams, kad jie žinotų, jog jiems yra vietos sporte. Norėtume kaip įmanoma daugiau populiarinti šį sportą arba bent jau pritraukti dėmesį ir auginti žmonių sąmoningumą apie profesionalaus sporto galimybes neįgaliesiems."
#Transeu #Goalball #Lithuania
... Rodyti daugiauRodyti mažiau

Skaityti Facebook'e

Best referees ever 🤓
Vilma BašinskBašinsk, Romualdas Vaitiekus, Vygantas MockūnasMockūnas, Vilma Venckutonyte, Sami HeikkinenHeikkinen, Rimantas Venckutonis, Gediminas Lass.
... Rodyti daugiauRodyti mažiau

Skaityti Facebook'e

Lietuvos komanda - Trakų turnyro finale! Japonijos rinktinę pusfinalyje nugalėjome 15-8, o dėl aukso kovosime su Švedija. Finalas rytoj (sekmadienį), 12 val. Laukiame jūsų palaikymo! Turnyras vyksta Trakuose, Olimpiniame sporto centre, Karaimų g. 73.
#Trakai #Goalball #TransEu
... Rodyti daugiauRodyti mažiau

Skaityti Facebook'e

Grupės varžybas užbaigėme pergale prieš JAV rezultatu 6 -3! Taigi, įvarčių mažiau nei vakar, tačiau stebėti pusfinalio rungtynes (šiandien 18 val. prieš Japonijos rinktinę) bus ne mažiau įdomu! ... Rodyti daugiauRodyti mažiau

Justas Pažarauskas atsako, kodėl verta atvykti į Trakus ir palaikyti Lietuvos golbolo rinktinę. Mūsiškiai startavo pergalėmis prieš suomius ir švedus. Dabar - australų eilė! International ...

Skaityti Facebook'e

Pirmosios dienos rezultatai:
Lietuva - Napaja (Suomija) 17-8
Lietuva - Švedija 17-12
Lietuva - Australija 15 - 5
Šiandien laukia rungtynės su Japonija, JAV ir pusfinalis!
#Trakai #Transeu #Goalball
... Rodyti daugiauRodyti mažiau

Skaityti Facebook'e

Jau šį penktadienį-sekmadienį Trakuose vyks tarptautinis golbolo turnyras! Jame varžysis 6 moterų ir 5 vyrų komandos, tarp jų – ir Rio Parolimpinių žaidynių finalininkė Amerikos golbolo rinktinė! Rungtynės Lietuva – JAV šeštadienį, 14 val.
Visą varžybų tvarkaraštį galite rasti varžybų facebook puslapyje
International Trakai Goalball Tournament, Lithuania.
Varžybų vieta - Olimpinis sporto centras, Karaimų 73, Trakai.
Atvykite palaikyti Lietuvos rinktinės!
Už aprangą ir nuotrauką dėkojame A. Pogrebnojui!
#LithuanianGoalballTeam
#Joma
#AleksandrasPogrebnojus
#TransEu
#Trakai
#Golbolas
#Goalball
... Rodyti daugiauRodyti mažiau

Skaityti Facebook'e

Paremkite mus

Mūsų Partneriai