Naujienos

Paskutinės naujienos

1 savaitė prieš

Nacionalinė golbolo asociacija - Lithuania goalball association

Grįžome į savo salę ir šį saulėtą rytą pradėjome treniruočių stovyklą, skirtą pasiruošti Europos čempionatui! ... Rodyti daugiauRodyti mažiau

... Rodyti daugiauRodyti mažiau

Komentuoti Facebook'e

Adelė Markevičiūtė, congratulations by your job!! Sucess!!! 😉

2 savaičių prieš

Šaltinio I komanda tapo atviro Lietuvos čempionato nugalėtoja (8 pergalės iš 9 galimų)! Komandą sudarė Mindaugas Suchovejus, Mantas Brazauskis ir Justas Pažarauskas. Antrąją vietą iškovojo Šaltinio II komanda (Marius Zibolis, Mantas Panovas, Nerijus Montvydas ir Arturas Jonikaitis).
Komandų treneriai Šarūnas Jukna ir Adelė Markevičiūtė, gydytoja - Dovile Janulynaite.
Trečiąją vietą šiame turnyre užėmė Ukrainos I komanda.
Po poros dienų poilsio pradėsime intensyvų pasiruošimą Europos čempionatui!

sveiinimai

Sveikinimai!:) saunuoliai:)

Šį savaitgalį Siemens arenoje karaliaus golbolas! Ateikite ir išvyskite šią sporto šaką iš arti!

Rugpjūčio 5 - 6 dienomis "Siemens" arenoje vyks Lietuvos aklųjų ir silpnaregių atvirojo 2017 metų golbolo čempionato II etapo varžybos. Žiūrovai kviečiami į areną stebėti golbolo rungtynių nemokamai.
Adresas: Ozo g. 14, Vilnius.
Patekimas į areną per neįgaliųjų įėjimą.

Varžybų tvarkaraštis
Rugpjūčio 5 d. (šeštadienis)

Laikas Komandos
09.00 ŠALTINIS 1 – ŠALTINIS 2
10.00 Turkija "Balta" – Turkija "Raudona"

16.00 Turkija "Raudona" - ŠALTINIS 1

Rugpjūčio 5 - 6 dienomis Siemens arenoje vyks Lietuvos aklųjų ir silpnaregių atvirojo 2017 metų golbolo čempionato II etapo varžybos. Žiūrovai kviečiami į areną stebėti golbolo rungtynių nemokamai.

3 savaičių prieš

CIDO komandos įspūdžiai iš vakar dienos turnyro!Šiandien turėjome nuostabią progą susipažinti su 2016 m. Rio de Žaneiro Parolimpinių žaidynių golbolo čempionais!
Susipažinome, sudalyvavome ir garbingą III vietą laimėjome!! Ačiū Jums! Puiki patirtis ir puikiai praleistas laikas!!

CIDO komandos įspūdžiai iš vakar dienos turnyro!

Vakar Siemens arenoje įvyko golbolo megėjų turnyras Trans.eu taurei laimėti!
Ačiū visiems dalyvavusiems ir iki kitų susitikimų golbolo varžybose!

Lietuvos parolimpinis komitetas
LPOK komanda užėmė antrą vietą golbolo turnyre „Siemens“ arenoje! Mindaugas Bilius Paulius Kalvelis ir Kamile Sakalauskaite finale po atkaklios kovos 2:3 nusileido Lietuvos golbolo rinktinės rėmėjos Trans.eu System ekipai „Viktoras ir draugai“ 🙂 Mintimis apie bendradarbiavimą pasidalino LPOK prezidentas Mindaugas Bilius, golbolininkas Mindaugas Suchovejus ir „Siemens“ arenos direktoriaus pavaduotojas Vitalijus Garbauskas.

Dėkojame Siemens Arena, priėmusiai Lietuvos golbolo rinktinę ruoštis Europos čempionatui.